LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bubu_vasile View Post

    parca si vad titlul: "curse ilegale in Arad. mii de decibeli, motoare turate, burn out-uri si pericol in centrul aradului. ...."
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by bubu_vasile View Post
      Nu, dar nu as vrea sa imi apara numarul la protv sau mai stiu eu pe unde
      nu vezi ce disperati is de stiri ? ca mai nou cauta pe you toube de le ies ochii.
      in fiecare zi cate un subiect filmat pe YT apare la stiri.

      parca si vad titlul: "curse ilegale in Arad. mii de decibeli, motoare turate, burn out-uri si pericol in centrul aradului. ...."
      bubu si na-r fi faina, ai deveni vedeta
      hai ca glumesc!
      sigpic

      Comment


      • Lasa ca stim noi cine e spion printre noi
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Ii bai daca nu apar filmarile ??????
          ps.anul asta? )
          sigpic

          Comment


          • E cazul sa anunt intalnirea ca iar mi-o iau in freza ca nu am anuntat din timp.

            sambata intalnire LC Arad de la ora 16.30 la locul obisnuit.

            pentru cei care doresc deplasare la Felix la intalnirea in zona de vest ii rog sa se hotarasca pana cel tarziu vineri la amiaza si sa imi trimita pe PM numerele de telefon pentru a putea comunica. pentru orice lamuriri suplimentare tinem legatura pe PM.
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • Mai am si eu tendinta sa urmaresc ce se mai posteaza aici si de sambata incoace vad ca unii posteaza zilnic de acele filmari.... pana mea ...cine le are o sa le posteze si o sa le vedeti ...Chiar tre sa intrebati in fiecare zi de acele filmari ?!

              Comment


              • Ma eu ma duc la felix dar te intreb la ce ora e plecarea din arad?
                :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                Comment


                • 8 - 9 dimineata
                  daca ne intelegem cu cei din TM mergem impreuna, daca nu ...
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Pai cei din TM sunt eu si Seba, si dupa cum am zis la ora 9 in Arad. Spune un loc unde sa ne intalnim, eu cred ca la iesire spre Oradea ar fi mai bine pentru voi. Da un punct de intalnire. Iti trimit si nr meu pe PM.

                    Comment


                    • K ... la iesire din Arad dupa giratoriu (ala de la benzinarie la intersectia cu centura Aradului) la ora 9. ne asteptam acolo si vorbim la telefon. toti care vor sa vina sa imi dea PM cu numerele de telefon ca sa putem lua legatura.

                      ps sunteti voi doi, dar parca mai vin din Resita sau de pe acolo si atunci sunteti mai multi care veniti din TM
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Si eu ma duc..Bubule vb.pe mess

                        ps. Deci care vine la Felix , Sambata la ora 09:00 la iesirea din arad spre Oradea dupa sensul giratoriu! .....sper sa fie loc la parcarea aia pe dreapta
                        Last edited by Norby89; 14 May 2008, 15:31.
                        sigpic

                        Comment


                        • Care cat sta la felix ?!

                          Comment


                          • In principiu se vine sambata seara inapoi. sau eu cel putin asa fac. fiecare poate sa decida si la fata locului cat sta. ceilalti din alte locatii stau pana duminica.
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Am localizat punctul de intalnire.
                              Funky nu m-a sunat si nici nu a mai zis nimik. Dar mai sunt 2 zile, mai are timp.

                              Comment


                              • Originally posted by grassu View Post
                                Care cat sta la felix ?!
                                si eu ca si bubu....de dimineata pana seara..
                                Nu vii si tu ?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google