LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maine nu o sa pot veni din pacate.
    sigpic

    Comment


    • In principiu vin si eu pe 10.

      Comment


      • 234 - 20.10.2012

        Cum am scris si mai sus, ieri am fost la o noua sesiune de test-drive la Renault organizata pentru cei care nu au reusit sa ajunga joi.
        N-am mai ajuns la parcare fiindca am hotarat ad-hoc sa facem si intalnirea acolo, la ora 10. Daca a fost cineva in parcare sa posteze.

        Prezenta:

        1. 12Vlad
        2. bubu_vasile
        3. Wotan
        4. Octavian
        5. MAVERICK_SS
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • Pe Mihăiţă de ce nu l-ati trecut? Vad ca vorbea la telefon...

          Comment


          • Si sa-ti dau tot mura-n gura ?? Asa macar ma asigur ca lumea se si uita la pozele postate mai de-aproape ...
            sigpic

            Comment


            • 235 - 27.10.2012

              Chiar daca a picurat un pic si a suflat vantul, ar fi fost numa' fain o intalnire... Din moment ce nu a aparut nimeni, am mancat doar eu ultimele nuci din copacul din parcare.

              Prezenta:

              1. MAVERICK_SS

              Poza cu parcarea goala, mai incolo ...
              sigpic

              Comment


              • sorry dar eu am fost baby sitter si am avut si ceva probleme cu unul dintre ei. Acum chiar imi pare rau ca nu te-am sunat sa iti spun, desi la un moment dat ma gandisem la asta.

                PS sa iti fie de bine
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • Lasa, ca nu-i problema.
                  sigpic

                  Comment


                  • 236 - 03.11.2012

                    236 ...

                    Prezenta:

                    1. Black Pearl
                    2. MAVERICK_SS
                    3. bubu_vasile
                    sigpic

                    Comment


                    • Daca a fost cineva ieri, il rog sa posteze.

                      In alta ordine de idei, din aceasta saptamana am inceput munca la Verbita, la taxi, asa ca timpul meu liber s-a redus drastic (chiar de tot as putea zice) fiindca lucrez 6 zile din 7, in ture de cate 12 ore inclusiv sambata si duminica. De aceea voi fi mai rar prezent la intalniri.

                      Oricum, puteti tine legatura cu mine prin telefon iar evenimentele viitoare le voi anunta si organiza din timp.

                      Lansarea Logan 2 va avea loc joi, 15 noiembrie 2012, la ora 17.

                      Detalii mai multe in momentul in care vom primi invitatia oficiala. In mare raman valabile lucrurile precizate la lansarea Noului Clio (tinuta).
                      Last edited by MAVERICK_SS; 12 November 2012, 21:44. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic

                      Comment


                      • deci maine mergem vreo 7 daca am socotit bine. acum cu tricoul ramane asa: cei care sunt caldurosi merg in tricoul respectiv, ceilalti mai frigurosi ... gasesc ei o solutie
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • As vrea sa vin si eu. La ce ora? la 17? unde ne intalnim?

                          Comment


                          • la 17, la sediul Verbita din Vlaicu
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • In principiu vin si eu.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google