LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A fost super!
    Poze, sampanie, o plimbare pe centru pe jos in cautarea unei terase cu inghetata, apoi o plimbare cu masinile pe centru - Micalaca si in sfarsit ... Mult dorita inghetata...
    sigpic My Black Pearl

    Comment


    • Doar atatea poze ? Pe restul care le-am facut eu le-ai sters ? Rusinica ....
      eu dezamagirea nu am simtit-o. Stiti parerea mea: vine cine poate si are chef, in felul asta suntem siguri ca ne simtim bine. Oricum pentru mine a fost o intalnire reusita, chiar daca a trebuit sa reglez de doua ori scaunul
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • OMG !!! Daca stiam ca se bea sampanie de copii ...Veneam si eu ...Mai ales ca era de la dl. Sorin !

        Comment


        • Un pahar extra am baut eu, deci considera ca m-am gandit si la tine )
          Sorin meserias ca de obicei, foarte generos (dupa ce ca face poze gratuit, n-a vrut sa facem cheta pt sampanie).

          Black Pearl: mai rar sa vezi o femeie cu un stil de condus agresiv, placut la mine mult (am vrut sa vin in spatele tau si asa am gresit drumul, n-am stat cuminte dupa Sorin...)

          Comment


          • Originally posted by Octavian___30 View Post
            (....) Black Pearl: mai rar sa vezi o femeie cu un stil de condus agresiv, placut la mine mult (am vrut sa vin in spatele tau si asa am gresit drumul, n-am stat cuminte dupa Sorin...)
            ...
            .... Dar m-ai pierdut si pe mine pe drum!
            sigpic My Black Pearl

            Comment


            • Originally posted by bubu_vasile View Post
              Doar atatea poze ? Pe restul care le-am facut eu le-ai sters ? Rusinica ....
              Pai mie cine mi-a facut poza? Nu ai fost tu cumva? Daca te referi la pozele cu copiii tai alea ti le trimit in privat.
              sigpic

              207 noir obsidien

              Comment


              • Foarte frumos!!! Bafta si la mai multe
                Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                Comment


                • Black Perl: la un moment dat eram pierdut rau, in spate Sorin nu mai era si nici tu in fata, deci dezorientat bine. Ok , lasa ca a fost faina inghetata

                  PS: o adevarata colectie de poze, minunat!

                  Comment


                  • mersi Road. poate vii si tu pe la noi odata

                    sorin: Mai erau vreo doua poze (sau trei) cu tine cand "muscai" din inghetata, una sigur cu lili "surprinsa" de camera si .... Nu mai stiu exact (astea facute de mine). Alea cu copiii mei ne "vedem" pe mesenger sa le iau de la tine
                    am ajuns la 11 acasa aseara (pana la urma am ajuns la pizza acolo pe colt. A fost super pizza)
                    Last edited by bubu_vasile; 22 June 2008, 13:35.
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Originally posted by bubu_vasile View Post
                      mersi Road. Poate vii si tu pe la noi odata

                      sorin: Mai erau vreo doua poze (sau trei) cu tine cand "muscai" din inghetata, una sigur cu lili "surprinsa" de camera si .... Nu mai stiu exact (astea facute de mine). Alea cu copiii mei ne "vedem" pe mesenger sa le iau de la tine
                      am ajuns la 11 acasa aseara (pana la urma am ajuns la pizza acolo pe colt. A fost super pizza)
                      nu poate ....Sigur voi veni !
                      Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                      Comment


                      • Frumoase poze dl.Sorin
                        Multumim de Sampanie, inghetatele ca de obicei o arta culinara
                        Grassu daca vii data viitoare aduc eu sampanie )

                        ps. Evo cu tine ce se intampla ca nu te-am mai vazut de mult
                        sigpic

                        Comment


                        • Mi dor de black pearl a fost dragoste la prima intilnire cum a stiut sa imi stringa mina
                          sigpic

                          Comment


                          • Ai de grija!
                            Cu tractorasu' tau te face varza )))))

                            Si mie mi-e dor de tine, nu pot uita clipa cand ne-am cunoscut....

                            Comment


                            • Mie nu mi dor de tine ai prietena asa ca sa iti fie dor de ea )
                              black pearl
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google