LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si daca nu aveam prietena...?

    Comment


    • Deja devi sentimental tavi si tind sa cred ca ai si alte inclinatii
      sigpic

      Comment


      • ... No coment!
        sigpic My Black Pearl

        Comment


        • Vad ca va incingeti aici deja Continuati pe threadul Discutii generale > http://www.loganclub.ro/forum/discut...-t3000p19.html
          sigpic

          Comment


          • Norby tot prin turnee o tin de 2 saptamani dintr`un chef in altu si tot plecat is de acasa in weekend

            PARTY BOY
            sigpic

            Comment


            • Evo e bine cit timp ai bani si pe linga bani prieteni care stau pt ca ai bani cind se termina bani se termina si cu prietenii si chefurile
              si revi la cele din inainte
              sigpic

              Comment


              • Boris: ai "mesaj" pe threadul cu discutii generale de la Arad
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • Miar place si mie sa ma dau cu trocariciul tau black pearl si pe scaunul soferului si pe cel din dreapta sa vad cum ii un stil agresiv de a conduce
                  toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                  Comment


                  • Deci iti descriu eu asa un pic: nu o ''lalaie'' ca altii (de femei nici nu mai vorbim, scuze), pleaca de la semafor hotarata, nu doarme, ii place sa ii dea turatii sa rompaie toba(le) bine.

                    Acum doar nu vrei sa faca intoarceri cu frana de mana si sa faca derapaje controlate... )

                    PS: eu pe o distanta de ~1 km am ''reusit'' sa o pierd, din neatentie mi-a disparut din campul vizual. Ne tot jucam cu accelerari bruste si la un moment dat a diaparut )
                    Last edited by Octavian; 23 June 2008, 10:39.

                    Comment


                    • Abia astept sa fac o tura
                      toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                      Comment


                      • Originally posted by Evolution View Post
                        Norby tot prin turnee o tin de 2 saptamani dintr`un chef in altu si tot plecat is de acasa in weekend

                        PARTY BOY
                        lasa ,ca e bine asa asa fac si eu,dar eu o tai de acasa sambata seara si vin Duminica dimineata )
                        sigpic

                        Comment


                        • Evol: si eu ma bucur pentru tine. Credeam ca iar s-au ivit ceva probleme
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Ce buna a fost inghetata aia...Cred ca o sa fac un gest frumos si o sa-mi scot prietena la acel local (n-am facut demult treaba asta, am emotii...)

                            Comment


                            • hahaha ... Bine ca ai avut rabdare totusi sa iti astepti inghetata. Altfel ramanea prietena ta "nescoasa" la inghetata
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Originally posted by Octavian___30 View Post
                                Ce buna a fost inghetata aia...Cred ca o sa fac un gest frumos si o sa-mi scot prietena la acel local (n-am facut demult treaba asta, am emotii...)
                                Pai de ce nu o inviti sa vina cu tine la urmatoarea intalnire LC?
                                sigpic My Black Pearl

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google