LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Off ! Saracu Bubu_Vasile, nimeni nu-l ajuta ! Pacat ca sunt foarte aglomerat in saptamana asta. Am scule, tot ce vrei, mai putin timp liber.

    Comment


    • daca ajungi la intalnirea de sambata e ok. Incerc sa le reglez sambata si apoi decid daca le dau jos atunci sau duminica dupa ce venim de la deva
      oricum vreau sa-i trimit farul defect la tipul ala luni. sper ca pana miercuri sa imi vina inapoi
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Dar ce are faru ala bubule ?!!!!
        Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

        Comment


        • protectia aia interioara de la un angel (in forma de ploapa) e rotit cu 45 grade si bate xenonul de faza scurta taman in ochii lu aia de pe contrasens si nu in fata masinii pe asfalt
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Bubu , ne-am obisnuit oricum sa ne bata in ochii)
            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
            Magazin Piese de Schimb.
            www.facebook.com/ElectroteknikPag

            Comment


            • Sper sa ajung la intalnire. Maine dau o fuguta pana la vecini nostri de peste granita. La ora 16.30 ramane intalnirea ?

              Comment


              • Da, la 16:30.
                sigpic

                Comment


                • OK, multumesc !

                  Comment


                  • XLV sau mai pe romaneste 45

                    Astazi lume multa la patinoar. De fapt am fost noi in parcare mai multi decat pe gheatza. Vreme umeda si friguroasa, Muresul in crestere, muzica gratis, lipsa cafea sau ceai.

                    EVENIMENT major... in sfarsit a dat jos @grassu aripa de rechin. In locul ei a ramas o rana deschisa, care se va vindeca probabil la urmatoarea spalare. Bravo inca o data, nu ma asteptam la asta, drept urmare nu am putut imortaliza momentul.

                    In ultima imagine puteti vedea ce se intampla cand natura isi aprinde si stinge repetat becu'.
                    Attached Files
                    sigpic

                    207 noir obsidien

                    Comment


                    • Ultima e tare rau.Parca am fi o brigada de ultrasi..

                      Comment


                      • frumos ... mor de ciuda ca nu am putu veni. sunt cativa user pe care sunt "restant" sa-i cunosc.

                        drum bun la cei care pleaca la Deva maine. Se pare ca veti fi o gramada. Va invidiez de mor, dar nu aveti nici unul care mergeti salvare cu suport de perfuzii
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Mama ce tare e ultima poza. Data viitoare nu mai comentam nimic cand ne face Sorin poza si bem o cana de ceai sa fim mai dezmortiti.

                          Comment


                          • Pai unde o fost ceaiul laule??)

                            Comment


                            • N-am mai reusit .... Am venit la intalnire direct din Ungaria si de abia am convins sotia sa vina cu mine.

                              Comment


                              • Nu-i nimic.Pe data viitoare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google