LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cum a ramas pe sambata la ce ora ne vedem ?, Bubule sa ma anunti si pe mn. daca aflli ceva.

    Comment


    • Maine ramane la 16:30. Urmeaza sa stabilim la intalnire daca modificam ora.
      sigpic

      Comment


      • pai vreau sa stiu daca in afara de Alin mai vrea cineva sa ne intalnim mai repede ?
        normal ca si eu vreau sa stiu ca trebuie sa ma duc la ai mei la masa si sa stiu cat ma pot intinde ...
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Mie mi-e foarte bine ora actuala... Nu ma deranjeaza cu nimic daca se va hotari modificarea orei de intalnire. Dar propun sa discutam pe indelete acest lucru maine la o Cico iar intalnirea de maine sa aibe loc la ora obisnuita, 16:30.
          sigpic

          Comment


          • Bine spus @mah_vericule sunt de acord sa pastram deocamdata ora, avand in vedere ca deja ziua a inceput sa creasca, iar pe la 15:30 sunt sigur ca vor intarzia multi, mai ales ca e in preajma orei de siesta dupa masa de pranz. Plus ca seara avem si nocturna!

            (Dar daca voi vreti sa ne intalnim mai repede... fie, o sa incercam sa ne conformam.)

            P.S. @MAVERICK_SS umblu deja de un an cu stikerele la mine... nu le mai vrei? vezi ca am gasit cumparator la pret de specula si mi-e teama ca nu le mai pot tine mult.
            sigpic

            207 noir obsidien

            Comment


            • ar trebui sa va dau galben la amandoi pentru activitati ilegale pe forum

              atunci maine ramane ora obisnuita 16.30
              Last edited by bubu_vasile; 3 January 2009, 00:06. Reason: Automerged Doublepost
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Oke 16:30....
                Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                Magazin Piese de Schimb.
                www.facebook.com/ElectroteknikPag

                Comment


                • Cum sa nu le vreau, chiar mi-am adus aminte de ele marti parca... Oricum, imi pun acuma un memento pe telefon sa nu uit maine sa ti le cer.

                  @bubu: Sefu', nu o sa iti para rau daca te uiti in alta parte cand vine vorba de activitati (i)legale, pe cuvant
                  sigpic

                  Comment


                  • Sper sa fiti prezenti azi, ca voi fii si eu.

                    Comment


                    • La multi ani!

                      Prima intalnire din 2009 cu lume multa si noua (ca anul) a avut 2 parti. Partea I si partea a II-a, partea buna si partea rea, partea de inghetat si partea de dezghetat, partea de asteptat si partea de plecat.

                      Partea I - in parcare, partea a II-a in Rom****ol.
                      De asteptat l-am asteptat azi pe @bubu zis si vasile, care era sa nu vina de teama ca trebuie sa ne cinsteasca. Noroc cu @marius_g, care alimenteaza de obicei cu palinca ca ne-a facut cinste ("cine nu-i sofer ii dau o palinca..." dar cum doar @grassu si @mosu junior erau pietoni, a ramas Marius cu plinul neatins).

                      In poza a treia se poate observa o activitate intensa din partea lui @grassu, activitate care era sa degenereze in conflict (din pacate nu am avut noroc).

                      In ultimele doua poze daca priviti cu atentie profilul soferului, ii puteti surprinde satisfactia...

                      Am descins ulterior la un ceai, dar surpriza! tot asteptand @grassu si @ar90pag-u ni s-a racit ceaiul... (astia doi cred ca au gresit benzinaria). Noroc ca nu au venit ca asa a ramas cainele lu' Doruletu acasa la caldurica.
                      Attached Files
                      sigpic

                      207 noir obsidien

                      Comment


                      • pagu': ne-ati tras teapa ... de doua ori:
                        1. a-ti venit cu "intalnirea" la rom***ol si cand am plecat a-ti zis ca veniti, iar pe drum a-ti fugit ...
                        2. la intalnirea trecuta (cea adhoc de craciun) ai zis ca falcutze buze groase o sa asfalteze groapa aia de la Billa a doua zi. Ce sa iti povestesc ca acum nu numai ca nu e astupata, dar e si mai mare ...

                        dar ne intalnim noi ...
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Sa nu credeti ca dau palinca ca sa ajung .......5 STELE!!!!!!!!!!!!!!.Doar sa se incalzeasca cei care nu sunt soferi.

                          Comment


                          • pai, palinca e de 5 stele ... ce mai conteaza daca ajungi sau nu pe aici de 5*
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Unul ca si Viorelu poate ar pune b..ul ,fiindca se considera URS MAIER de mi-a acordat cartonas galben.

                              Comment


                              • Auzi la sorin ce comentarii de presa baga.
                                Daca se uita careva crede ca ne batem naibii pe la intalniri.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google