LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danke pentru ceai Lau, a fost foarte bun si fierbinte, numa' bine sa ne dezghete Cat despre ceaiul verde de la Rompetrol, ai avut dreptate Sorin cu efectele secundare Ca norocul eram ajuns acasa de vreo juma' de ora cand am resimtit efectele
    sigpic

    Comment


    • hmmm ... si eu am baut verde si nu am avut nici un efect.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Baaaaaa !!

        Sorine, bile negre merita aia de la spalatorie ca ne-or tinut atata. Cred ca intetionat or vrut sa intarziem ....ce oameni is ...nu pot sa cred

        Cat despre stopuri, cu 100 ron le-am vandut pe cele stock, pe astea vreau 400 ron !!

        @bubu: Nu o mai da la intors ...ca stiu ca iti plac si ti le doresti mult de tot ...asa ca te astept pana la salar daca vrei ...cand le vrei poti sa ma suni sa ti le dau


        Pace !

        Comment


        • Binenteles ca a fost mai bun ceaiul lui LAU.Apreciez gestul ,ala de la rom..... nu are nici un gust serios,acu dau si eu cartonase la rom....,nu ma las la altiii!!!!!!!!!

          Comment


          • Cine vrea maine ceai ?

            Comment


            • Baieti la ce ora e maine intalnirea ca poate apar si eu. Care din voi are suspensie sport si e dispus sa ma da o tura pana in subcetate la peco si inapoi?Vedeti interesu

              Comment


              • la 16.30 . stii unde se face intalnirea ?
                daca nu, suna-ma. ti-am trimis numarul pe PM
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • daca e la locul obisnuit stiu daca nu te sun.Merci de numar

                  Comment


                  • salut , eu am suspensie sport, daca vii azi pe la 16.30 poti sa incerci sa vezi diferenta.
                    sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

                    Comment


                    • Cand am condus-o eu pe a ta Alin aveai suspensie sport?
                      Daa nu azi nu scapa.)

                      Comment


                      • Sincer nu mai stiu , dar daca ai condus-o inainte de Iulie 2008 atunci nu le aveam.
                        sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

                        Comment


                        • Face cineva cu mine un test reprize? (un 1.6 mpi stock trebe) )
                          Bubu?

                          Comment


                          • Sa nu imi spui ca ajungi azi Tavi?

                            Comment


                            • Vreau sa ajung.

                              PS: ai masina curata? Daca nu, macar partea unde e zgariata s-o cureti cu apa.

                              Comment


                              • eu ma bag , dar mergem pe drumul spre zadareni unde avem 2 benzi pe sens
                                sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google