LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • )..................
    Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
    Magazin Piese de Schimb.
    www.facebook.com/ElectroteknikPag

    Comment


    • imi pare rau ca nu am ajuns si eu dar asta e munca e pe primul plan din pozele vazute am observat o chestie : in poza unde este format acel L din autoturisme la baza are un spatiu gol , ei acel loc imi pare rau ca nu l-am umplut cu KJJ , oricum felicitari tuturor membrilor si sper sa mai prind si cea de 100 intralnire .
      :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

      Comment


      • fara cuvinte... frumos. Asteptam si celelalte poze.
        pacat ca au fost unii care nu au putut (iar altii nu au avut chef) sa vina. Era si mai frumos daca veneam toti. Umpleam parcarea aia si desigur pizzeria

        asta e. Acum pregatiti-va pentru saptamana viitoare cand serbam 1 an de existenta si MERGEM LA TIMISOARA.

        SAMBATA 31 IANUARIE 2009 INTALNIRE LA ORA 15.00 LA PATINOAR URMATA DE O DEPLASARE LA TIMISOARA.
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Intalnit pe drumul de intoarcere pe colegii timisoreni, pe care i-am crosetat intr-un mod agresiv (nu a fost cu intentie, dar m-a apucat si pe mine un pic NFS-ul ). Cu aceasta ocazie sper ca nu se supara Cristi_XP pe mine, ca am impresia ca i-am luat un pic fata in fata la Gemi (nu a fost cu intentie, dar veneam lansat si nu am mai vrut sa franez la blana ca nu eram sigur ca ma opresc la timp ). Oricum, i-am multumit/salutat cu avariile pe toata lumea, sper ca m-au recunoscut. Daca nu, eu eram racer-ul cu Matizul rosu care croseta pe toata lumea inainte de pod


          Intalnirea aniversara a fost super, pizza la fel, de poze nu am ce zice, perfecte. Iar surpriza de la Sorin a fost neasteptata. Am sa pun bine CD-ul pentru a-l pastra cat mai mult.
          Last edited by MAVERICK_SS; 24 January 2009, 23:11.
          sigpic

          Comment


          • bubule, daca te referi la mine, sa stii ca nu ma simt. Am umblat toata ziua sa-mi recuperez permisu, care mi-a fost retinut pe 30 de zile. Din acest motiv nu am ajuns la intalnire !

            Comment


            • Vorbeste cu Red_alin ca el ii de la politie si poate te ajuta cumva )
              Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
              Magazin Piese de Schimb.
              www.facebook.com/ElectroteknikPag

              Comment


              • De ce dezinformezi lumea Pag-ule?))
                Cum sa fiu eu la politie??

                Comment


                • Okey scuze, stiu ca nu vrei sa afle SJ sau Bubu, promit ca nu mai spun la nimeni
                  Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                  Magazin Piese de Schimb.
                  www.facebook.com/ElectroteknikPag

                  Comment


                  • nici nu trebuia sa te simti. nu am facut referire la cineva anume. si nici nu m-am gandit la cineva anume. era doar o remarca care trebuie inteleasa ca atare. faceam referire cu "amar" la faptul ca la o intalnire aniversara am fost destul de putini.
                    dar oricum, sper (de fapt cred ca sunt sigur) ca toti cei care au fost s-au simtit bine.

                    oricum grassu, felicitari pentru locul 5 la prezenta cu 23 de prezente din 50 posibile. si imi pare rau pentru carnetul tau.
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Asta doare - faza cu permisul -. Dar ce ai patit?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by bubu_vasile View Post
                        oricum grassu, felicitari pentru locul 5 la prezenta cu 23 de prezente din 50 posibile.
                        Pe cine intereseaza asta a fost prezenta in primele 50 de intalniri.
                        Attached Files
                        sigpic

                        207 noir obsidien

                        Comment


                        • Originally posted by MAVERICK_SS View Post
                          Intalnit pe drumul de intoarcere pe colegii timisoreni, pe care i-am crosetat intr-un mod agresiv (nu a fost cu intentie, dar m-a apucat si pe mine un pic NFS-ul ). Cu aceasta ocazie sper ca nu se supara Cristi_XP pe mine, ca am impresia ca i-am luat un pic fata in fata la Gemi (nu a fost cu intentie, dar veneam lansat si nu am mai vrut sa franez la blana ca nu eram sigur ca ma opresc la timp ). Oricum, i-am multumit/salutat cu avariile pe toata lumea, sper ca m-au recunoscut. Daca nu, eu eram racer-ul cu Matizul rosu care croseta pe toata lumea inainte de pod


                          Intalnirea aniversara a fost super, pizza la fel, de poze nu am ce zice, perfecte. Iar surpriza de la Sorin a fost neasteptata. Am sa pun bine CD-ul pentru a-l pastra cat mai mult.

                          Te'am vazut, te'am recunoscut,am franat ...no hard feelings
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • Locu 7 de la 77Pag, totul e gandit, acuma nu o sa mai vin la cateva intalniri sa ajung pe 9 de la 90Pag :>:>
                            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                            Magazin Piese de Schimb.
                            www.facebook.com/ElectroteknikPag

                            Comment


                            • da da ... sa vezi numa ce iti dau
                              te prind eu pe la scoala ... cateodata
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Oke o sa vin, doar sa nu ma bati :-s , si la scoala zilnic vin doar ca nu neintalnim, da lasa ca de acuma stau pana te vad si vin personal la masina la tine )
                                Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                                Magazin Piese de Schimb.
                                www.facebook.com/ElectroteknikPag

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google