Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mie mi se pare ca mult mai super aratau in culoarea masinii.

    Comment


    • Galben nu prea, ca zice lumea ca tanjesti dupa un Subaru.

      Comment


      • Mie imi place la nebunie galbenul . Eventual daca ar fi si masina vopsita in galben, atunci ar merge si jantele, altfel nu prea.
        sigpic

        Comment


        • Multumesc pentru poze. O sa-mi imaginez cum vin pe masina mea.
          Deocamdata sunt ajutor de babysitter
          Oricum e bine ca mai am timp si de forum.
          Last edited by lau; 20 July 2009, 22:12.

          Comment


          • oricum pozele sunt doar de forma...si eu sunt de parere ca ar arata mai bn vopsite in negru lucios...sau la golanu lui @lau in culoarea masinii

            Comment


            • bietul om (zso) a facut si el greseala de a urca 2 poze si uite ce au sarit toti cu "gusturi" la culori
              zso: nu te speria, ca oamenii itii vor binele ... sau ... invidiosi domle'
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • nu-i stres arthur bine ca mai intra lumea pe forum si mai dau cu parerea
                Last edited by ZSO; 21 July 2009, 18:46.

                Comment


                • Multumesc Zso pentru poze

                  Comment


                  • Bubu, poti sa aduci stickerele sambata la intalnire?
                    P.S. Inca o data multumesc.

                    Sorin, se poate sa-mi aduci 2 sigle mici sambata?

                    Comment


                    • Cine stie ce mai face @Beku fiinca nu l-am mai vazut pe la intalniri si nici pe forum
                      S-o fi suparat pe noi?sau este plecat in concediu.

                      Comment


                      • Originally posted by Wotan View Post
                        Bubu, poti sa aduci stickerele sambata la intalnire?
                        P.S. Inca o data multumesc.

                        Sorin, se poate sa-mi aduci 2 sigle mici sambata?


                        @bubu_vasile e in concediu, se destrabaleaza pe la Sighisoara, si duminica ne asteapta la "Nationala" de la Sibiu. Asadar stikere peste inca o saptamana (daca mai are).

                        Sigle mici si mari mai am vreo 2 perechi, si ma gandesc la o noua editie, care probabil va cuprinde si o varianta pentru "facelift" (desfacatorul de beri). ... mai vorbim sambata.
                        sigpic

                        207 noir obsidien

                        Comment


                        • salut am sa am ca zona de lucru si orasul vostru frumos,
                          Vreau sa spun ca am nevoie de un nr de tel sau doua de la voi pe care sa sun in caz de nevoie,ma puteti ajuta?
                          sigpic #

                          Comment


                          • Ai aici numarul meu:

                            0746/174397 - Daniel.
                            sigpic

                            Comment


                            • adi(mrv) - numarul meu de tel il iei de la baietii din Tm. cam toti il au.

                              eu ma intorc in arad sambata seara sau duminica. acum sunt la gurahont.
                              sticuri cu logan club mai sunt, dar doar 2-3 in afara celor care au comandat ferm. primul "venit" primul servit.
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • deci acum sambata se distribuie stickere ... sa aveti bani la voi.
                                si intrebare tehnica: si-a pus vreunul dintre voi filtru de uloi de la man ? ma intrebam daca is bune de ceva. Si placute de frana TRW MD400 (Lucas) parca.
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google