Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnirea nationala LoganClubRomania la Sibiu in data de 25-26 iulie...invitati:toti loganistii din Romania(...si nu numai )
    ...detalii (lista de prezenta,cazare pt.cine doreste si alte informatii...)


    ...ne vedem acolo
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • Lau inseamna ca e timpul sa iti imbraci volanul in ceva calitativ. Cand te hotaresti imi spui .
      sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

      Comment


      • Salutari clubului, din Grecia! Ne vedem peste 2 saptamani. Vom manca un Gyros si vom bea un Ouzo in cinstea voastra!

        Comment


        • Oooo... Va urez distractie placuta si asteptam si cateva poze de acolo.
          sigpic

          Comment


          • Distractie placuta si multe zile insorite.
            Am fost si eu prin Grecia. Frumoase locuri cu destul de multa istorie .

            Comment


            • sal.
              am si eu nevoie de un set de sigle cu clubul vostru daca aveti cumva, vreau sa fac un tablou pentru internationala de anul viitor.
              mersi
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • sorin: daca mai ai asa ceva pune un set deoparte pe cand mergem la sibiu.
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • Felicitari pentru promovarea BAC-ului, PAG-ule... Sper ca am citit la cine trebuie rezultatele...
                  sigpic

                  Comment


                  • Va salut baieti de aici din Oas din nordul tarii.

                    Comment


                    • @Pagu sa ascuns acum cand trebuie sa dea de baut!!!!!!!!!!

                      Comment


                      • PAG-u' zis ca azi intra pe forum si ne zice ca a reusit, apoi facem o intalnire in seara asta si da de baut ... din pacate ...
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • se rezolva sambata. ma tin de cuvant sambata vitoare laa ora 16:30 in parcare fac cinste cu suc si cu tot ce trebuie AM LUAT BACUUUUUUUUUUU
                          Last edited by bubu_vasile; 6 July 2009, 11:50.
                          Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                          Magazin Piese de Schimb.
                          www.facebook.com/ElectroteknikPag

                          Comment


                          • dau dreptate la bubu_vasile, cand zice ca el nu merge la unguri, eu am fost ieri la strand, si am luat un radar : 69km/ora pe limita de 50km/ora, amenda 20000 forinti, adica 310 lei ron si mai trebuie sa merg o data pana in batania la posta sa platesc amenda. deci a fost frumos strand, valuri, topogane, jacuzi , apa termala, mult soare+amenda.

                            Comment


                            • faina amenda ... cam scump sa faci baie la unguri

                              PAGu' iar s-a scos. stie ca sambata asta suntem plecati in excursie, deci ...
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • pfff..........sa mor io daca am tinut minte:|
                                Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                                Magazin Piese de Schimb.
                                www.facebook.com/ElectroteknikPag

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google