Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutam si aici pe Shaloo cu care m-am intersectat ieri dupa-amiaza pe la Primarie si de asemenea salutam si pe Miky cu care m-am intalnit la Gemi la 5 Colturi. Scuze Miky ca nu te-am observat din prima, desi stateai la masa vecina, dar aveam o foame de 2 persoane in mine si eram ocupat cu devorarea pizzei din dotare.

    PS: Se pare ca micul meu spectacol de la Tuning Show a trezit atentia multor persoane deoarece pe forumul de tuning (stiti voi de care zic) au aparut niste comentarii bestiale (parerea mea) Am zis ca ma sparg de ras cand le-am citit.
    sigpic

    Comment


    • daca vrei sa te spargi de ras urmareste si linkul urmator si fii atent la detalii
      http://forum.*******.ro/attachment.p...1&d=1242248732
      La unii o sa fie alta problema, dar sper sa treaca peste

      PS inlocuiti **** cu ce trebuie
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Fa-l sa mearga.
        Si Maverick baga adresa exacta sa citesc si eu comentariile alea.
        Multam.

        Comment


        • Maverick da si mie linkul la forum sa citesc si eu ce zice lumea...
          fara linkuri externe

          Comment


          • offf .. in loc de *** scrieti ala cu "patru"tuning ... acum a-ti inteles ?
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • la mine mere ) hai ca-i tare bubu, ce sa faci , fata a incercat prin toate metodele posibile sa stranga voturi ))))
              sigpic

              Comment


              • mai degraba clienti ... ca nu participa la miss ci era la impartit de pliante pentru o firma
                pun pariu ca nici cel (cea) care a facut poza nu a observat detaliul ... nu mai stiu pe unde am pus o adresa de net a unui tip care mergea pe la tot felul de evenimente din astea si incerca (intentionat) sa surprinda cu aparatul foto exact "detalii" de genul asta ... in ziua cand m-am uitat pe site-ul ala am facut febra musculara la burta de atata ras ...
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • Intrebare: In afara de mine si Alin cine mai merge duminica la Felix ?? Ca ar cam trebui sa incepem sa stabilim detaliile si sa ii anuntam si pe cei din Timisoara, deoarece din cate am discutat la Tunning Show, si din Timisoara pleaca duminica la Felix cativa si sa mergem toti in coloana pana acolo...
                  sigpic

                  Comment


                  • E posibil sa imi fac si eu timp de o deplasare... dar poate stabilim detalii sambata in parcare.
                    sigpic

                    207 noir obsidien

                    Comment


                    • Deci sa inteleg ca sambata nu se tine intalnirea,ca toti plecati la felix.
                      Oricum nu puteam sa vin dar poate treceam sa va salut .
                      Va doresc drum bun la toti si sa ne vedem cu bine !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                      Comment


                      • Ba da, intalnirea se tine, ca nu toata lumea pleaca vineri la Felix !!!
                        sigpic

                        Comment


                        • Si atunci cine vine maine la intalnire?

                          Comment


                          • Eu vin. Presupun ca si Sorin va veni, la fel si Black Pearl, ALY_N etc. Eu zic ca vom fi deoarece vom stabili detaliile deplasarii la Felix duminica.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ne vedem la 16.30 si apoi mai vedem...
                              sigpic My Black Pearl

                              Comment


                              • Nu cred ca mai merg...
                                Last edited by sorinj; 16 May 2009, 20:00.
                                sigpic

                                207 noir obsidien

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google