Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Red_Alin View Post
    Mie sincer nu imi plac alea!!
    Cu toata parerea de rau,dar nici nu mi s-ar potrivi!
    Cred ca mai degraba merge la o masina sport!
    da asa enici mie nu-mi prea plac...nu prea merge la logan..
    sigpic

    Comment


    • Din cauza unor probleme medicale ma vad nevoit sa "dispar" vreo 2 poate 3 zile de pe aici. o sa va rog pe cei interesati de intalnirea comuna cu TM sa ia legatura cu acestia si sa stabiliti de comun acord o ora de intalnire. ca sa nu ii grabim foarte tare ma gandeam la o ora de intalnire mai tarzie (gen 15.00 sau chiar 16.00). sper ca totul sa fie bine pana sambata si sa nu ratez intalnirea.
      oricum o sa rog pe cineva sa ma "informeze" despre discutiile voastre
      sper sa fiti cuminti in lipsa mea

      PS au venit stikerele
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Nu prea pot timisorenii sambata asta ...mareom nu poate,crististreulea nu,deci mai bine ar fi atuncia sambata cealalta sa fie intalnirea comuna,si daca vreti cum am zis eu ...la mine..cu gratar,alea alea.....deci sambata asta intalnire obisnuita...si avem stickere

        ps. Bubule noi tot timpul suntem cuminti
        Last edited by Norby89; 8 April 2008, 14:16.
        sigpic

        Comment


        • PS: Intalnirea comuna ARAD ,TIMISOARA va fi pe 19 aprilie Sambata.cu ora inca nu stim,dar pe la 16:00 , 17:00 ar ajunge Timisorenii.
          Last edited by crististreulea; 8 April 2008, 20:38.
          sigpic

          Comment


          • Am sters 30 de posturi, am impartit cartonase si azi am draci! Nu va puneti cu mine!

            bubule tu sa te faci bine si sa fi sanatos, ii rezolv io aici, numa sa mai vad offtopic sau ceva ce pare a fi cearta

            ontopic: dupa cum zicea norby, amu simbata eu nu pot si se pare ca nici mareom. saptamina viitoare pe 19 ar fi ideal. tot in acea simbata este si rally la sinnicolau care se termina la ora 16. de acolo or sa vina citiva in directia arad. de asta ziceam undeva la ora 17:00 sa ne inilnim toti
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • Pai daca tot ii raliu la sannicolau , hai sa mai facem o intalnire comuma acolo ! Voi ce ziceti ?
              Mereu superiori unui sat cu caini si oi

              Comment


              • La sinnicolau o sa fie rupere cu aglomeratia, deci pica clar. in plus ne-am intilnit odata la sinnicolau, aradenii vor sa fim la ei, Intilnire LoganClub Arad impreuna cu Timisorenii
                nu?
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • Da ii ok si asa , eu am zis nu am dat cu paru
                  Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                  Comment


                  • Bine shtreulea mai sun 11 zile pina atunci cind ne vom mobiliza
                    is curios citi o sa fim cind mergem la arad
                    tre sal luam si pe seba , pe scaunu din dreapta
                    sigpic

                    Comment


                    • Ahaaa...deci nu weekendu' asta...aha...

                      Comment


                      • Originally posted by Octavian___28 View Post
                        Ahaaa...deci nu weekendu' asta...aha...
                        in weekendul asta intalnire obisnuita.
                        Intalnire comuna va fi in 19 aprilie.
                        sigpic

                        Comment


                        • Obisnuita inseamna sambata la 14 30 nu?

                          Comment


                          • Originally posted by Octavian___28 View Post
                            Obisnuita inseamna sambata la 14 30 nu?
                            asta nu eu decid..decidem cu totii, defapt...eu oricum nu vin ca o sa fiu plecat in Cluj la expozitie...saptamana trecuta ne-am intalnit Duminica fiindca asa a fost bine la toti,dar s-ar putea ca sa fie obisnuita cum zici tu....

                            PS:...Bubule cand apar pozele de sapt.trecuta?
                            si cand ne putem intalni sa-mi dai stickeru ,ca eu Plec Sambata dimineata.imi scrii pe messenger ,sau PM cand poti..
                            sigpic

                            Comment


                            • Bah ... voi v-ati lovit cu totii ? Eu eram parca bolnav nu voi .... ce e cu prostiile astea pe aci ?
                              1. vreau sa zboare toate chestiile alea cu fotbalul de aici (gen shforza XXX, sau alte porcarii. pentru asta aveti site-urile cluburilor unde puteti sa faceti tot ce va taie capul. aici e site LOGANCLUB).
                              2. Imi dau cuvantul ca nu conteaza cine e, dar la primul care mai scrie ceva de uta, poli, sau orice alta echipa ii dau direct avertisment. Credeti-ma.
                              3. Numa ce ma tin si eu mai bine pe picioare si deja mie rau de la tensiune. Nu pot sa cred ce am citit pe aici.
                              Acu cred ca ma duc pe sectiunea de avertismente sa vad care si-a luat-o. Daca nu sunt multumit fac scandal.
                              streulea: multumesc omu. nu stiu unde ajungeam.
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Tavi: fa un pic de curatenie prin inbox ca nu merge sa iti trimit PM
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google