Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Ooooooo....na ce sa zic se pare ca sa lasat si cu un eveniment neplacut la intalnirea asta ,dar cum naiba sa ajuns sa fie in halul asta masina?Ce a incercat sa faca de a iesit in decor?(sincer imi pare rau pentru el)bine ca a scapat el intreg din toata chestia asta!!!!!
    oricum acuma ma pune bine pe ganduri o suspensie sport pentru masina asta,dupa cele intamplate cu masina lui seba!!Sper ca avea casco pe ea!
    sigpic

    Comment


    • #62
      Sa-i transmite-ti insanatosire grabnica.
      Cam nasol...am vazut poza de la intalniri...erau coditii meteo nefavorabile,sau de ce a pierdut controlul?

      Comment


      • #63
        Boris: data viitoare= peste 2 saptamani la ARAD ... asa dupa cum a-ti promis toti: tu, bigman, XP, streulea, lucianitos (parca si egon, dar el am inteles ca pleaca in germania)...
        mie imi pare rau de punga aia de seminte cu care ai plecat sa intorci masina pe trailer
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • #64
          Postez consecutiv, dar seba o sa ma ierte: pai cand iei curba periculoasa cu 1** la ora (parca atat avea sau oricum pe acolo, nu scriem ca poate isi iau unii notite, dar era multisor peste), fara sa franezi inainte sau prea putin, nu iti trebuie conditii meteo deosebite sa patesti ceva. a avut si putin ghinion sa ii fuga spatele si ala a fost
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • #65
            Originally posted by bubu_vasile View Post

            norby: pune poza aia si aici sa vada oamenii.
            .......poza....
            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • #66
              @wizard24: sa stii ca Seba avea suspensie sport pe masina

              Si da, are si casco, e dauna totala clar.Deja mi-a zis azi ca urmeaza prestige
              sigpic

              Comment


              • #67
                Revin la ce am mai spus. in urma acestor evenimente vreau sa il rog pe XP sa puna pe prima pagina un "mesaj de intampinare" prin care sa luam pozitie impotriva vitezei pe sosele si chestiilor ilegale... astept propuneri si sugestii
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • #68
                  Astea sunt chestiile care se intampla cel mai des,la mersul in "coloana" de asta nu imi place niciodata sa merg in coloana.
                  Credeti ca vreunul din noi nu stie ca viata are prioritate?Ca viteza nu e buna?Si nu iti aduce nimic bun niciodata,cu o seara inainte am discutat despre acelasi lucru,mersul in coloana,cateva accidente,care le-au patit niste amici...
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by mareom View Post
                    @wizard24: sa stii ca Seba avea suspensie sport pe masina

                    Si da, are si casco, e dauna totala clar.Deja mi-a zis azi ca urmeaza prestige
                    na misto treaba,pai si atunci ce pisici a iesit in decor in asa hal,numa ca a abuzat prea tare de arcuri sau nu stiu ce sa zic,
                    oricum bine ca are casco,doamne ajuta la o masina noua si el ca sa fie sanatos
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      CristiXP: chiar cu seba am discutat despre asta. eu ma gandeam sa le reamintim tuturor in fiecare zi treaba asta cand intra pe forum. nu discutam acum de mersul in coloana, dar intradevar intre masini trebuie lasate spatii destul de mari (chiar si legea o prevede).

                      cristi ... nu stiu ... stau ca prostu cu imaginea masinii lu seba in minte si ma gandesc ca trebuie incercat macar ceva ... nu stiu. veniti cu idei, ceva. hai sa dam un exemplu celorlalti. macar sa afisam undeva pe forum un "baner" cu imagini ale accidentelor membrilor sau cunoscutilor si cu un mesaj sugestiv. am mai vazut accidente, si chiar in fata mea s-au mai intamplat, dar parca daca sunt necunoscuti e altceva. seba a fost foarte aproape de o linie pe care o stim cu totii ... ma gandesc ca maine mai trebuie sa merg undeva la 120km de arad si sa vin inapoi si nu cred ca o sa trec de 90 la ora cu toate ca si eu eram unul din aia de ii dadeam in gura ...
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • #71
                        Bubule tu esti mic,in caz de ceva si iti sare airbagu te arunca pe bancheta din spate

                        maine iti pun poza cu bubu mobilu ce lam ginit la spitalu municipal din tm
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Boris ai mai pus odata pozele dar le-or sters ......mama lor ( BUBU MOBIL )
                          Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                          Comment


                          • #73
                            Io bag seama ca nu trebuia sa il trimita pe boris sa intoarca masina sa o tracteze. ca era cam multa iarba prin zona ... si uite urmarile
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • #74
                              Multa intr-adevar :-) cand iese boris la "pascut" e belea
                              I have no special talent. I am only passionately curious.

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by bubu_vasile View Post
                                CristiXP: chiar cu seba am discutat despre asta. eu ma gandeam sa le reamintim tuturor in fiecare zi treaba asta cand intra pe forum. nu discutam acum de mersul in coloana, dar intradevar intre masini trebuie lasate spatii destul de mari (chiar si legea o prevede).

                                cristi ... nu stiu ... stau ca prostu cu imaginea masinii lu seba in minte si ma gandesc ca trebuie incercat macar ceva ... nu stiu. veniti cu idei, ceva. hai sa dam un exemplu celorlalti. macar sa afisam undeva pe forum un "baner" cu imagini ale accidentelor membrilor sau cunoscutilor si cu un mesaj sugestiv. am mai vazut accidente, si chiar in fata mea s-au mai intamplat, dar parca daca sunt necunoscuti e altceva. seba a fost foarte aproape de o linie pe care o stim cu totii ... ma gandesc ca maine mai trebuie sa merg undeva la 120km de arad si sa vin inapoi si nu cred ca o sa trec de 90 la ora cu toate ca si eu eram unul din aia de ii dadeam in gura ...
                                un clip video,o imagine,o animatie nu cred ca va schimba nimic.
                                Din experientele altora nu prea cred ca inveti mare lucru,cel putin nu te potolesti,trebuie sa o traiesti pe pielea ta
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google