Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 3/\O7n_L!Ou ... pe dos (cam greu am gasit poza cu tine, in pozitie optima - adica cu capul in jos).
    Attached Files
    sigpic

    207 noir obsidien

    Comment


    • evol: omule, dar nu plecati toti odata la cursuri ca nu mai are cine sa ii depaneze pe abonati ... am 3 prieteni care au tot asteptat vreo saptamana sa vina cineva sa le rezolve problema cu netul
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Am dreptate cu ce am zis @Bubule mai uitate pe alte cluburi si no sa vezi asa ceva !!!!!!!!!!!!!

        Comment


        • "CINE DESCHIDE SUBIECTUL "POLITICA" ISI IA ROSU INSTANT DE LA MINE !!!"
          Sa inteleg ca esti cu PeSeDeu` de dai rosu imediat?) poate eu vreau sa deschid un topic nou
          Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
          Magazin Piese de Schimb.
          www.facebook.com/ElectroteknikPag

          Comment


          • PAG'ule, eu nu am glumit, iar daca vrei sa incerci e treaba ta. Pe de alta parte a mai zis cineva exact ce ai spus tu mai sus si i-am raspuns ca nu fac discriminare asa ca ofer la promotie si un cartonas galben langa cel rosu. daca ar mai fi si alte culori le-as oferi si pe alea, nu iti fa probleme.
            asa ca aviz amatorilor de senzatii tari.
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • tre sa fac schimbul de ulei si filtre la furia rosie stie careva cam cat ma costa filtrele si uleiul?ca manopera e gratis .
              :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

              Comment


              • Depinde ce ulei vrei sa bagi Dani si ce filtru.

                Comment


                • eu mi-am luat azi bujii denso cu un electrod (din astea uzuale) la pret de "importator" 4 bucati la 25 RON si uloi 5w30 esp la 126 RON. peste vreo saptamana sau 2 ma duc sa fac si eu revizia ... pe bani
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Bubule du-te fao in Aradul Nou ca e mult mai ok.

                    Comment


                    • o sa incerc aline, dar ramane de vazut cum o sa fie cu programarile ... stie cineva ce program de lucru au aia de pe acolo ?
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • bubu eu nu plec la cursuri plec la munca ca instruirea o am deja )
                        si cei de pe service nu fac delegatii tot timpu sunt aici la datorie....sau ma rog ca e cam lunga lista la ei in fiecare zi )

                        ms Sorin de poza
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by bubu_vasile View Post
                          o sa incerc aline, dar ramane de vazut cum o sa fie cu programarile ... stie cineva ce program de lucru au aia de pe acolo ?
                          De la 8.00 la 16.00. Numarul de telefon pentru programare : 0257/227050 sau 0357/434753.

                          Comment


                          • mersi lau ... cunosc pe cineva acolo si o sa incerc sa o sun sa vad daca ma programeaza si la ITP dupa revizie. Speram sa aiba macar pana la 17 sau 18 program. dar nah ... asta e.
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • @bubu, ai renuntat la bujiile de care am vorbit?

                              Comment


                              • momentan da pentru ca ies prea mult ca pret ... in viitor nu se stie ...
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google