Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Apropo, Log_an, ca sa ne cunoastem, eu sunt cel din dreapta lui Maverick_SS in prima poza, cel mai inalt ca el, cu ochelari de soare , care-i face observatii. Dupa cum se observa si din poza, e preferabil sa-ti pastrezi observatiile pentru tine. Pe mine ma tolereaza pentru ca-l cunosc mai bine.

    In alta ordine de idei, ne bucuram ca ai decis sa vii printre noi si te asteptam cu drag.

    P.S. Pagu, filmul e super!
    Last edited by Wotan; 4 March 2010, 01:51.

    Comment


    • Super film, Pagu... Asteptam si celelalte filme. Cum zicea si Lau, Jos Palaria !!!

      La ce poze si posturi au AR-18-MOS si Wotan ... raman fara cuvinte. Azi, maine ne luam la intrecere cu "Mafia" LC Deva (a se vedea avatarul lui kenjiro_sanga ).

      Oricum, eu zic ca sunt destule poze, nu de alta dar nu cred ca e cazul sa "speriem" viitorii membri.
      Last edited by MAVERICK_SS; 4 March 2010, 01:57.
      sigpic

      Comment


      • pagule esti tare ) cand mai faci dinastea cheama-ma si p mn)
        sigpic

        Comment


        • Da chiar o sa avem nevoie de niste actori pentru urmatorul scurt metraj o sa te chem
          Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
          Magazin Piese de Schimb.
          www.facebook.com/ElectroteknikPag

          Comment


          • super tare filmul!!!!! , d-ul Pag este cameraman sau fotograf L.c ? chiar ar fi incantat un prieten sa-l cunoasca fiinca ar avea nevoie sa filmeze (la nunti , botezuri si altele)cum putem lua legatura?.

            Comment


            • @pagule: ii adevarat scurt metraju...faza aia cand treceti peste camere mio placut cel mai mult, si finalul cand il inpusca pe ala ...mis curios cum va arata urmatoru clip
              Last edited by ZSO; 4 March 2010, 22:11.

              Comment


              • @log_an: momentan nu sunt nici fotograf nici cameraman LC , dar trag tare sa ajung ).
                Iti trimit datele de contact pe PM
                Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                Magazin Piese de Schimb.
                www.facebook.com/ElectroteknikPag

                Comment


                • log_an: ne pare rau, dar amandoua posturile sunt ocupate in LC ... cat despre filmulet este frumos, dar pacat de finalul previzibil. Era intradevar spectaculos daca tipul ar fi fost rapit ca sa satisfaca vreo nimfomana ... dar asa ...
                  Cat despre filmari la nunti, botezuri si altele, am eu pe cineva care e potrivit pentru evenimente vesele si nu pentru alea macabre ... suna-ma si iti dau numarul de telefon
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • da, o fi el previzibil dar intrebarea este : De ce l`am omorat?
                    Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                    Magazin Piese de Schimb.
                    www.facebook.com/ElectroteknikPag

                    Comment


                    • @pagu: poate de baiat cuminte ce era, sau care este depinde cum te uiti

                      Comment


                      • stai linistit ca stim raspunsul la intrebarea asta ... deh, cosmare avem toti din cand in cand, doar ca ne mai si trezim din ele

                        ma gandeam la filmarea pe care ati prezentat-o la concursul ala (sau proiect ... scuze, dar nu mai stiu exact ce era) si "cadrul tehnic" (poate nu ma exprim eu foarte exact) era identic. Parerea mea (bineinteles ca nu trebuie sa o luati in seama daca nu vreti) este sa va axati pe idei de genul ala cu care iau mai nou regizorii romani o gramada de premii si sa lasati subiecte de gen bug mafia sau parazitii pentru altii care nu au idei.
                        Talent aveti (s-a vazut mai ales in ala de l-ati facut la scoala) si cine stie ... poate reusiti ceva pe planul asta.
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Unde pot face huse de scaun la comanda, bun si ieftin?

                          Comment


                          • wotan: habar nu am ...

                            cei care sunt interesati de filtre de carbon (45-50 RON) si incalzire in scaune (cu sau fara montaj) (120 RON sistemul de incalzire + 80 RON montaj + 60 RON carenaj optional) sa spuneti pana pe miercuri. Se poate aduce si monta pe weekendul urmator. Normal ca daca se iau la pachet sau vor fi mai multi amatori pretul va mai scadea.

                            se ofera si chiptuning-uri la masini.

                            Daca vor mai fi lansate si alte "oferte" o sa va tin la curent.
                            Last edited by bubu_vasile; 5 March 2010, 11:13.
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Pagule eu nu am stiut ca esti asa meserias man.
                              Nu vrei sa fii tu fotograful oficial?

                              Comment


                              • se mai ofera spre vanzare: leduri de pozitie tip w5w -35 RON setul, cadrane de bord albe 50 RON, negru mat sau lucios 70 RON sau de prestige 80 RON.
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google