Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aici ai toate detaliile:

    sigpic

    Comment


    • ma luat radaru din mers cu 110 km/h pe la atrium... 3 luni pieton .. o sa vin la intruniri daca ma ia si p mn cnv sau vin p jos )

      Comment


      • salut...vezi ca suspendarea asta pe 3 luni poti sa o reduci la o luna dar asta cred ca doar dupa cele 15 zile de cand trece dovada si inca 15 zile de cand ai fost amendat mergi la scoala de soferi Custom de pe Lacului la Nicu sau Lili pe cine gasesti la birou si vorbeste cu ei ca se ocupa cu asa ceva...paremise ca o sa te coste 60 ron!

        need help!
        am nevoie de niste voturi va rog ca poate plec cu ajutoru vostru la Paris pe gratis.
        Last edited by Evolution; 17 February 2010, 20:32. Reason: Automerged Doublepost
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by hd01lza View Post
          sau vin p jos
          Eh, lasa. Cumva v-a trebui sa inveti ca limita e de 50Km/h.

          Comment


          • Originally posted by hd01lza View Post
            ma luat radaru din mers cu 110 km/h pe la atrium... 3 luni pieton .. o sa vin la intruniri daca ma ia si p mn cnv sau vin p jos )
            E legal ce fac militienii astia ? Eu stiu ca nu au aparate omologate pentru a folosi radarul in timpul mersului. Eroarea fiind foarte mare .....
            Astia nu mai au bani la buget ...... marlaniii

            Comment


            • mersi mult baieti am vb si eu cu niste militieni ("gropi" le zice la hunedaora) radarele sunt proaspat omologate pentru a lua din mers sunt niste radare nedetectabile...cel putin eu am un cobra bun..si na facut nici pok ...(ma scos din multe - dar nu si din asta)...asa e dak "te mananca acolo unde nu ajunge soarele niciodata" ..trebuie sa suportam consecintele ...am apr 200.000 de km in 3 ani rulati ..si asta e al 2 lea radar kre il iau..

              Comment


              • Cam mult totusi 110.

                Comment


                • Originally posted by hd01lza View Post
                  mersi mult baieti am vb si eu cu niste militieni ("gropi" le zice la hunedaora) radarele sunt proaspat omologate pentru a lua din mers sunt niste radare nedetectabile...cel putin eu am un cobra bun..si na facut nici pok ...(ma scos din multe - dar nu si din asta)...asa e dak "te mananca acolo unde nu ajunge soarele niciodata" ..trebuie sa suportam consecintele ...am apr 200.000 de km in 3 ani rulati ..si asta e al 2 lea radar kre il iau..
                  Spune-ne si noua niste numere de masina sa-i salutam cu farurile .....

                  Originally posted by Red_Alin View Post
                  Cam mult totusi 110.
                  Aline de multe ori sunt nevoit si eu sa merg "un pic mai repede". Iti dai seama sa stai blocat in lift fara lumina si fara "aer" mai mult de 30 de min. ? ....... Primaria nu ne da nici macar girofar ..... . Sa nu mai vorbesc daca ai o femeie insarcinata, Iar pompierii nu intervin daca suni la 112 .
                  Last edited by lau; 17 February 2010, 23:57. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Numarul de la masina era AR - 55 - TRN ...nu stiu sigur daca .. 55 dar sigur era TRN ...un logan rosu cu pozitii mov ...

                    Comment


                    • E ala ce astepta intr-o seara imediat dupa curba, cum se coboara in parcare la ActivClub.

                      Comment


                      • apr ..de bugetu lor amenda mi-a dat minimum ...540 de lei ...270 in 48h ...deci nu stiu daca de bani e vorba...sau ma aveau ei la ochi ...ca nici eu nu-s prea cuminte probabill ca cine stie de cand ma asteptau ei ...sa merg in directia lor ...

                        nu stiu care e dar eu am venit de vreo 2 ori de la hd la ar anu' trecut ..si dintr-un logan am vazut cum imi facea cu degetu ...ca veneam prea tare si ma gandesc ca m-a tinut minte ...smecheru
                        Last edited by MAVERICK_SS; 18 February 2010, 02:10. Reason: corectat infloriturile cu k,sh etc

                        Comment


                        • ai avut ghinoin si te-au prins, nu cred ca te-or filat ei

                          da si cred ca avea masina politie si angel eyesuri...daca era ala rosu

                          Comment


                          • nu stiu ce avea da stiu sigur ca rosu cu pozitii mov ...si cu TRN la nr
                            Last edited by MAVERICK_SS; 18 February 2010, 02:11. Reason: corectat inflorituri

                            Comment


                            • nasol ...cum tiam spus si pe mess...imi pare rau pt.tine si pe mine m-or prins de vreo 2 saptamani ,dar nu in arad cu 83 in localitate dar nu cu 110.
                              sigpic

                              Comment


                              • Da loganu rosu e ala ce te-a prins(si mai e si o Solenza bleumarin TRO are nr aia), si pe mine ma prins din mers in localitate(veneam de la tara)tot loganu rosu,pozitii mov,faruri angel,etc,chestii de astea legale, a asteptat sa intru intr-o depasire si atunci ma prins, ca sa am viteaza mai mare, tot asa 108 am avut eu, tot 3 luni suspendat permisu,dar dupa ce a expirat dovada aia de 15 zile am dat examenul ala de 15 intrebari,iar intr-o luna l-am primit inapoi!
                                E nasol sa fi pieton, nu recomand la nimeni ;))
                                PS:am avut si eu detector, dar nu a detectat nimica, amenda la fel a fost ca si la tine!
                                Daca tot ma mananca undeva si mai vreau sa depasesc viteza incerc sa nu trec de 100, sa scap macar cu o amenda, nu si cu permisul suspendat P
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google