Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ar fi indicat sa o iti montezi armatura...sta mai tzapana...
    prima data ar fi bine sa fixezi armatura in locul lui...(prima poza)...si in asa fel sa o fixezi sa poti ajunge la gaurile armaturi..poza 2, si ca sa poti baga mai usor armatura in locul lui sa tai cu kateru un pic mocheta..
    Attached Files

    Comment


    • Evo, nu te mai lauda ca ai sub pat o femeie gonflabila.... Daca afla prietena ta ??

      Comment


      • Originally posted by grassu View Post
        Evo, nu te mai lauda ca ai sub pat o femeie gonflabila.... Daca afla prietena ta ??
        prietena e bi deci nu are nimic impotriva )
        sigpic

        Comment


        • Si ati incercat`o in 3 (tu cu ea si gonflabila) ??

          Comment


          • tu ce zici ? :>
            ar trebui sa`ti schimbi nick-ul ca nu prea mai corespunde de cand cu criza )
            sigpic

            Comment


            • Sincer ?? Eu cred ca iti doresti dar nu v`ati pus`o

              si

              Ar trebui sa iti schimbi poza ca nu mai corespunde cu masina
              Last edited by grassu; 1 February 2010, 12:06. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Pagule,
                Unde ziceai ca ti-ai dat masina cu jet de apa la 2Lei?

                Comment


                • La ,,Bou Rosu".
                  Intrii in parcarea aia de la centru comercial de la Bou Rosu.
                  Deci cum vii dinspre teatru vizavi cu statia de tramvai este o intreare intrii pe acolo si se vede.
                  Sper ca te-am lamurit!)

                  Comment


                  • Ia satisfaceti-ma si pe mine (da' nu cu gonflabile si d-astea) cu un raspuns, de la ce vine ''bou rosu''?

                    PS: astept cu nerabdare o zi mai cu soare sa vad si la mine cotiera montata ...

                    Comment


                    • Boul Rosu era numele unui han din intersectia aia si exista de pe la 1800 si ceva.
                      "Hanul a fost construit în prima jumătate a secolului XIX. Hanul a găzduit producătorii şi negustorii sosiţi din sudul Mureşului la vestitele târguri arădene care se ţineau de mai multe ori pe an pe o durată de o săptămâna. Hanul avea şi grajduri pentru animale, faţada păstrează şi acum aspectul iniţial. Clădirea cu etaj de la colţ servea ca hotel cu restaurant la parter. Plăcile comemorative de pe perete ne amintesc de faptul că în 1890 muncitorii arădeni aici au sărbătorit pentru prima oară ziua de 1 Mai, precum şi de faptul că la 29. mart. 1891 în clădire s-a constituit organizaţia locală a Partidului Social-Democrat."
                      Am gasit citatul asta pe net. Sper ca ne-a lamurit suficient.
                      fara linkuri externe

                      Comment


                      • @shaloo, mersi fain de informare, asta chiar nici eu nu stiam de unde vine numele de bou rosu ...

                        Comment


                        • Originally posted by ZSO View Post
                          @shaloo, mersi fain de informare, asta chiar nici eu nu stiam de unde vine numele de bou rosu ...
                          Si istoria un pic mai noua... Stiu de la batrani, ca intre cele 2 razboaie mondiale, acolo era si un tractir renumit, tot cu acelasi nume.
                          sigpic

                          Comment


                          • @Alin,
                            Multumesc!

                            Comment


                            • Nu ai de ce.
                              Sambata daca vii la intalnire si e vremea buna mergem impreuna sa le spalam acolo sa vezi daca iti conivine.

                              Comment


                              • Originally posted by grassu View Post
                                Sincer ?? Eu cred ca iti doresti dar nu v`ati pus`o

                                si

                                Ar trebui sa iti schimbi poza ca nu mai corespunde cu masina
                                Ce ma mai distrez aici )
                                cred k l-ai inchis cu replica asta)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google