Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MAVERICK_SS
    Organizator de Intalniri


    Felicitari ! bravo!
    sigpic #

    Comment


    • Maverick_SS, felicitari si succes.

      Bubu, inca o data multumiri pentru efortul depus pana acum.

      Comment


      • Felicitari, Maverick_SS.

        Arthur, cu tine ce se va intampla?
        The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

        Comment


        • haideti sa incercam sa nu o dam in ironii.
          felicitari MAVERICK_SS

          deci... da, continuati aici problemele organizatorice
          Last edited by crististreulea; 14 January 2010, 23:51. Reason: Automerged Doublepost
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • marius_g :
            Da stiu Bubule, fiinca am aflat intamplator vorbind cu Sibianul.
            Poate stie si altii dar nu zic nimic, fiinca la Intalnirea Nationala de la Sibiu unii au stiut sa comenteze de organizarea pe care a facuto Sibianul ,ba chiar eram influientat si eu sa postez pe forum inpotriva lui.
            Si acum la Arad se organizeaza cupa VSS , organizatori fiind Sibianul si Virtualmansorin.Respectele mele pt. ei
            Sponsorii sunt niste firme din ARAD aduse de SIBIANUL cu care a colaborat el in trecut.




            Nu mai vreau sa-mi fie rastalmacite frazele!
            In afara de sfaturi si foarte mici detalii, nu am de-a face cu CUPA VSS!
            Organizatorul acestui eveniment este virtualmansorin!
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • mai, poate marius_g stia mai multe chiar decat sorin virtuaman si decat sorin sibianul despre cum or sa se desfasoare lucrurile...
              nu va inteleg, de ce trebuia sa va balacariti, din nou; si ma refer acum la ardeni...
              Last edited by Seba; 18 January 2010, 17:45.
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • Tocmai ce mi-am facut revizia de 3 ani (40500 km) la veveritzoiu (Ar Nou).
                Schimbat (totul de "origine"):
                - filtru aer: 51 lei
                - filtru ulei: 31 lei
                - placute frana: 185 lei
                - ulei ELF EXCELLIUM NF 5W40 - 4.6L (4L cumparati (169lei) si 600 ml ramasi de anul trecut)
                Platit piese si manopera la Verbita 390 lei
                Per total cost revizie = 390+169 = 559 lei (inclus si placute frana)
                fara linkuri externe

                Comment


                • Originally posted by Shaloo View Post
                  Tocmai ce mi-am facut revizia de 3 ani (40500 km) la veveritzoiu (Ar Nou).
                  Mai esti in garantie?
                  Tu ai vrut sa schimbi placutele? Sau au fost uzate.
                  Inseamna ca manopera a fost de aproximativ 120 lei?
                  sigpic

                  Comment


                  • mai am garantie. placutele erau cam o treime din ele ramase... deja pe margini era zburat din material (casant) ca sunt alea din fabrica. Eu am vrut sa le schimb acuma da daca vrei ti le aduc sa le vezi cum arata cand ne intalnim.
                    Manopera a fost 122.85 (am stat o ora si 40 minute ca sa faca schimbul). A lasat sa curga uleiul din masina o ora si ceva...
                    Last edited by Shaloo; 20 January 2010, 23:09.
                    fara linkuri externe

                    Comment


                    • Shaloo, ai fost in Aradul Nou la revizie ?
                      Eu am fost de dimineata pe la 8.30 pentru ITP.

                      Comment


                      • Ce ziceti de un drum la intalnirea regionala de la Brasov, 26-28. 02. 2010?
                        Bine inteles, daca gasim in zona cazare mai ieftina decat propun ei - http://www.loganclub.ro/forum/intaln...-t16275p7.html -.

                        Am 3 locuri libere in masina. Eu as pleca de vineri dimineata, ptr. a vizita si Brasovul.
                        sigpic

                        Comment


                        • as fi vrut sa merg, dar nu stiu inca. perioada asta e cam proasta pentru mine si in plus de asta cred ca mai degraba m-as zbate sa pun banii la ciorap pentru regionala de la Felix si pentru inca o comunala cu timisorenii. Plus ca prin iunie vine si un Padis eventual ...
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Mai bine adunam ptr regionala de la Felix.
                            fara linkuri externe

                            Comment


                            • Pe mine ma tenteaza , Doru ai putea sa afli la care pensiune mai au camere libere si cat costa. Daca mai sunt doritori din Arad sa ne grupam in aceasi pensiune. Bubu hai sa repetam eventul de la Paltinis.
                              sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

                              Comment


                              • Alin, nu ca nu as vrea, dar acum sunt cam strans cu usa din toate punctele de vedere si pe de alta parte vi-am mai spus ca nu ma impac cu temperaturile scazute deci cam slabe sanse sa ma prindeti "la inghesuiala". Vara e ok, dar iarna ... brrrrr
                                dar nah ... luati-va de mana si mereti daca vreti. mai vorbiti si cu timisorenii ca si ei merg cativa si poate o luati la picior impreuna.

                                PS: eventul de la paltinis eu sper sincer ca il vom face tot acolo, vorbim si cu doru si cu inca cativa si poate luam toata cabana pentru un weekend (adica de vineri pana duminica), asta daca o sa ne coincida concediile
                                Last edited by bubu_vasile; 21 January 2010, 11:16.
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google