Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O descriere minunata sorin cata imaginatie pe voi , sper sa onorez si eu cu prezenta nu doar pe langa teatru . Ca am lipsit cam des in ultima perioada dar recuperez eu . Mai vb . Si bine ai venit printre noi Tiberiu
    :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

    Comment


    • Ohooo... Lume noua... Ce mai faci domnule ?? Ar mai fi cazul sa mai dai pe la intalniri Deja esti pus cu absent nemotivat in catalog
      sigpic

      Comment


      • Da da ... Il asteptam pe becu la meditatii
        tiberiu: poti veni linistit ... Nu te speria ca nici a mea nu a vazut mai mult de 4000 in oras ... De vreo 2 zile ....

        sorin: cineva te-a contrazis si a dat alta explicatie vis a vis de consumul meu: cica nu masura piciorului e de vina ci faptul ca imi trag scaunul prea in fata si stau "deasupra" pedalei.
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Corect @bubu-vasile... Eu la asta nu m-am gandit. Asta inseamna ca la noi astia cu 43 conteaza greutatea piciorului, iar la tine ce ai prin buzunare, in stomac si pe cap, ca toate apasa pe pedala prin intermediul piciorului. Asa e cand stai in masina in picioare!
          sigpic

          207 noir obsidien

          Comment


          • Salutare!! As dori sa pun filtru de polen la logan si m-as interesa de un service unde mi-l poate face!!! Ca cei de la verbita sunt pe linga tema!

            Comment


            • Poti sa il pui singur, documenteaza-te pe Google. Sau poate sa fie scris si pe forum.

              Comment


              • OCTAVIANE La multi ani! In sfarsit nick-usoru e realitate @Octavian__30. Te asteptam sambata sa ne dai ceva de baut (fara alcooool).
                sigpic

                207 noir obsidien

                Comment


                • La multi ani Tavi !!!
                  sigpic

                  Comment


                  • LA MULTI ANI TAVI !!! 30 e un numar rotund;)
                    sigpic

                    Comment


                    • La multi ani, Tavi!

                      Comment


                      • LA MULTI ANI TAVI!
                        sigpic My Black Pearl

                        Comment


                        • In primul rand "La Multzi Ani Tavi !!" cu toate ca ti-am mai urat deja ...Si-n al doilea rand am vazut black pearlul ieri in parcare la sellgros

                          Comment


                          • Salutare!! Stie cineva un service unde as putea sa montez un filtru de polen pentru logan?? Sau cum as putea sa-l montez singur??

                            Comment


                            • Originally posted by grassu View Post
                              In primul rand "La Multzi Ani Tavi !!" cu toate ca ti-am mai urat deja ...Si-n al doilea rand am vazut black pearlul ieri in parcare la sellgros
                              O sa il vezi in fiecare sambata pentru ca atunci e ziua mea de cumparaturi. Clienta fidela Selgros )
                              sigpic My Black Pearl

                              Comment


                              • hahaha ... Ti-au dat astia cartela de acces pe primul rand ? Daca nu, te rog sa ceri ...

                                robhegyi: ne-ai capiat cu filtrul ala ... Nu stiu nici un service "autorizat" pentru ca in mod normal Loganul nu vine cu "optional" de filtru de polen (sau poate mai nou, dar ultima oara cand am verificat nu era asa). Deci ai doua variante: ori te duci la orice service si o sa "incerce" ei ceva, sau te pui tu si incerci sa il rezolvi pe cont propriu. In a doua varinta ai avantajul ca cel putin nu dai banii pe "manopera".
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google