Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fain cadou de Sarbatori ti-o facut domnisoara wizardule ..Ar trebui sa-i fi recunoscator

    Comment


    • Da, de cand eram mic mi-am dorit un asa cadou:|, si recunoscator i-am fost chiar cand m-am dat jos din masina, sa vezi cate cadouri i-am pus eu in camara pentru iarna,ca se uita la mine uimita si nu stia de ce sunt asa de darnic!Nu o sa-i mai trebuiasca nimica in camara vre-un an asa .
      Last edited by bubu_vasile; 1 December 2008, 09:25.
      sigpic

      Comment


      • Deci, dupa cum am discutat sambata vreau sa vad cine ar fi interesat de o "plimbare" la o intalnire comuna.
        s-au avansat ca idee intalnirea cu timisorenii, dar de asemenea si una mai interesanta: DEVA.
        si eu as opta pentru varianta asta, desi exista riscul sa fie vreme potrivnica. E bine totusi sa le dam o mana de ajutor celor din deva, dar in acelasi timp poate reusim sa ii cooptam si pe cei din sibiu (si zona aferenta), mioveniul, tg jiul si timisoara. Astept sa va dati cu parerea, dar si sa ziceti eventual cati a-ti fi dispusi la o asemenea deplasare si in ce perioada.
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Pai, in principiu eu as putea veni cu Maty, dar numai dupa 15 decembrie ca pana atunci nu mai pup masina . Daca se hotaraste ca intalnirea comuna sa aiba loc mai devreme, pastrati-mi si mie un loc la cineva in masina (sunt bun copilot ).
          sigpic

          Comment


          • Eu nu prea am mai dat pe la intalniri. Acum sambata ce vine cred ca pic liber si s-ar putea sa vin dar pe urma ....Nu stiu cand mai ajung => eu nu imi permit sa-mi dau cu parerea !

            @wizard: te-am vazut azi dimineata in jurul orei 8 pe centru. Is aproape sigur ca mergeai acasa de la lucru ...Nu de alta da` tu cam numa drumu ala`l faci

            Comment


            • Ooooo....Domnu' robert, toata stima, ce mai face-ti, bine sanatos?
              Pai da ma ce sa fac, ma numai eu am fost azi dimineata la 6 pe tot centru si la 8 se pare ca am fost amandoi numa))), da ai dreptate ma duceam acasa!si nu numa drumu ala il fac ma, ca mai fac si alte drumuri,drumuri unde stric bani,drumuri unde imi distrug masina, si multe altele
              Ma daca vi la intalnire sambata vin si io numa sa am cu ce, sa te vad si io daca te=ai mai ingrasat,daca ai mai slabit,sa-ti vad stopurile cu led sau ce ti-ai pus pe ea,D
              PS:in caz ca nu am cu ce, poate te oferi sa ma duci si pe mine raman dator cu un suc cu pai,te las pe tine sa ti-l alegi ca sa vezi ce domn sunt
              Last edited by wizard24; 1 December 2008, 19:37.
              sigpic

              Comment


              • Asta daca iti da voie norby ... Ca si el e abonat la grassu
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • @wizard: da` tu de unde stii ca am stopuri cu led ?! ...Si in cazul in care vin sambata la intalnire, te iau cu cea mai mare placere ...Daaaah ...

                  @bubu_vasile: este loc pentru amandoi !

                  Comment


                  • Si in afara de maverick, grassu si wizard nu mai intra nimeni pe aici sa isi dea cu parerea despre deplasare ?
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Bubu, io nu pot sa zic de deplasare nimica,ca io inca is cu masina aiurea, si sper sa o rezolv cat mai repede!
                      Asa ca nu ma pot pronunta(inca) ;))
                      PS:grassu, keep in touch pe sambata(vorbim pe miesenjer)))
                      Last edited by wizard24; 3 December 2008, 14:32.
                      sigpic

                      Comment


                      • Bah da mai scrieti si voi romaneste ca mi se impleticesc ochii cu scrisul ala in zece limbi si multe dialecte
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Penalizare la toti,ce mama naibii? ) Glumeam.

                          Comment


                          • No deci sambata schimbare de planuri, am fost azi la veverita pentru programare, abia pe joi o sa ajunga masina mea in service, asa ca pe sambata o sa vin cu "bolidul" personal )
                            oricum multam grassu, de oferta
                            PS:hello bubu?How are you?))
                            sigpic

                            Comment


                            • Pffff, si eu merg la verbita. Acuma dimineata la 9 am programare la ceruit. Cred ca e vorba de programul acela de iti da cu ceara pe la praguri si aripi si nu mai stiu pe unde.

                              Si legat de sambata, cred ca o sa merg in timisoara si nu stiu daca ajung pana la ora intalnirii

                              Comment


                              • Grassu: nu imi zi ca mergi la cumparaturi in TM
                                wizard: sa vii sa vedem cum a iesit. Sunt curios daca dupa vopsire o sa ai aceeasi nuanta la vopsea cu restul caroseriei
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google