Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upgrade la Maty...
    Attached Files
    sigpic

    207 noir obsidien

    Comment


    • Cum se scot urmele de pisica de pe Logan... s-a demonstrat LIVE de catre @Octavian__30 la cea mai recenta intalnire LC Arad (XLIX).
      Observati ca au ramas doar cele 3-4 punctulete albe.

      Inainte .Dupa
      Attached Files
      Last edited by sorinj; 17 January 2009, 23:30.
      sigpic

      207 noir obsidien

      Comment


      • art.35 alin.6 din OUG nr.195/2002 :>
        Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
        Magazin Piese de Schimb.
        www.facebook.com/ElectroteknikPag

        Comment


        • (6) Conducatorii autovehiculelor cu masa maxima autorizata mai mare de 3,5 tone sunt obligati sa poarte echipament de protectie-avertizare fluorescent-reflectorizant atunci cand executa interventii la vehiculul care se afla pe partea carosabila a drumului public.


          Iar faptul pentru care ai postat este ????
          sigpic

          Comment


          • Nu e asta! Trebuie alt paragraf... ala cu autostrada.
            sigpic

            207 noir obsidien

            Comment


            • Am postat pentru ca m-am contrazis cu Sorin ieri despre vesta, eu am cautat si cu Autostrada si nu am gasit, poate gasesti tu
              Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
              Magazin Piese de Schimb.
              www.facebook.com/ElectroteknikPag

              Comment


              • Care stiti acolo la autoduplex langa generala 4 parca sunt ei(unde se pune si folie)repara si parbrize, si as fi curios cat ia pentru o umplere sau cum ii zice la o ciobitura pe parbriz??am avut norocul sa iau o piatra in el si sa ciobit un pic!:|
                sigpic

                Comment


                • Hai sa ne mai dezmortim si noi un pic pentru viitor - februarie -. Care veniti la Intalnirea de la Brasov din 22 februarie? Am putea pleca sambata -21- dimineata, eventual ne strangem toti in cateva masini, cautam o pensiune mai umana pentru cazare si duminica dupa amiaza venim inapoi. Ce ziceti?! Astept pareri!
                  sigpic

                  Comment


                  • mie cel putin o sa imi fie foarte greu sa merg. Ca sa ma duc trebuie sa ma duc cu toata familia (inclusiv copii) ceea ce inseamna pe langa cheltuieli mari si multe alte probleme. Daca pana la Deva era o distanta rezonabila care se putea rezolva intr-o zi, pana la Brasov e cale lunga (415) iar cu copiii e foarte obositor sa ii fac intr-o zi, sa stau putin acolo si apoi sa vin inapoi. E departe rau. Oricum ma mai gandesc, dar ...
                    Asa departe o sa ma duc la intalnirea anuala.
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Eu nu cred ca merg, prefer sa ma duc la Felix, nu de alta dar e destul de departe si pentru o zi, mie nu mi se pare atractiv. Plecam sambata dimineata, ajungem dupa-masa candva obositi + intalnire + drumul inapoi duminica dupa-amiaza cu sosire noaptea candva... Prea obositor, parerea mea, nu dati cu paru'
                      sigpic

                      Comment


                      • bubu te`am vazut alaturi de black pearl si restul echipei in fatza la primaire , de fapt eram si eu cu motoreta pe acolo )
                        frate..cand i`am dat a2-a ..si am pus`o de`a latu ...Drift nu alta !!!

                        Comment


                        • Cred ca visezi ca intr-o zi sa ajungi la Brasov fara nervi si sa mai ai si chef sa faci ceva acolo. La stilul in care se circula la noi in tara ne trebuie macar vre-o 3 zile pline sa putem sa stam cateva ore si sa vizitam ceva. Mergem la Brasov cand se construiesc autostrazile(speram cat mai repede).
                          fara linkuri externe

                          Comment


                          • Originally posted by seba99 View Post
                            bubu te`am vazut alaturi de black pearl si restul echipei in fatza la primaire , de fapt eram si eu cu motoreta pe acolo )
                            Ce te bagi mah` si tu in seama ? Cine esti? Ce stii face la varsta ta? Crezi ca iti da careva o tura cu Loganu` sau cu Tigra?


                            LE: Si e moped , nu motoreta!
                            Last edited by Pagu; 19 January 2009, 00:01.
                            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                            Magazin Piese de Schimb.
                            www.facebook.com/ElectroteknikPag

                            Comment


                            • PAG-ule, de ce esti asa rau cu omu' ?? Te rog frumos nu te incorda ca ne intimidezi si te pui rau si cu @grassu...
                              sigpic

                              Comment


                              • tu erai seba cu casca aia cu tepi verzi ?
                                pagule: noi am ajuns in zona, nu el ...

                                shaloo: eu ma gandeam la un concediu (minim 7 zile - 2 zile drumul si 5 zile de stat pe acolo). Altfel nu are rost sa mergi pana acolo. Vorba lui maverick: faci o zi pe drum, stai cateva ore pe acolo, dormi si apoi te intorci. Si la cum e traficul si nebunia pe tronsonul Deva - Brasov, o sa ajungi atat de nervos acolo ca nu o sa iti mai arda de intalniri.
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google