Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salutare.....apropo va intalniti undeva? inainte sa mergeti acolo ?

    Comment


    • mai fratilor dar e de groaza loganul ala rosu nestikerit de politie cu radar mobil din judetul arad, i-am vazut numarul AR 09 TRN, feriti-va
      sigpic #

      Comment


      • Dap Adi, ala ma lasat pe mine fara permis, ce sa facem e in trend si el, einjal aizzz, pozitii colorate, di tatii are pe el.
        Acum ca avem alte radare, ma bucur ca scapam de el.Oricum nu stiu cum de au permis astia ca pe masina aia sa fie radar, cat tupeu pe ei...foarte tare
        sigpic

        Comment


        • eu stiu cel putin 4 prieteni la care lea luat permisul furia rosie...
          sigpic #

          Comment


          • zso ai timp sa ne intalnim azi sa ma ajuti sa imi montez cotiera aia??

            Comment


            • @AR18FLO, ai pm, suna-ma si vorbim te ajut daca vrei

              Comment


              • Salut !
                Cine ma ajuta si pe mine cu un numar de telefon ? Vreau sa vin cu un prieten sa cumpar o masina si am nevoie de mai multe detalii cu privire la targul auto second hand ce se organizeaza la Arad. Cine poate sa ma ajute, il rog mult sa-mi dea numarul pe PM.
                Cu respect,
                Adi
                sigpic
                Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                Comment


                • Sunt foarte bucuros si mandru ca LC Arad are doua locuri 1 la cupa VSS.
                  Un loc 1 pt cei care au inghetat de frig si s-au straduit sa fie totul cat mai OK si un loc 1 la cursa - grupa I.
                  Au fost doua zile pline si desigur ca in minte imi vin deja numai amintiri frumoase (defapt nu prea a fo' nimic urat).
                  Attached Files

                  Comment


                  • Deja postezi si prin alte parti!

                    Comment


                    • deci man ... avem mai multe diplome si cupe:

                      1. Octavian: diploma si Cupa pentru Locul 1 la categoria I
                      2. Diploma pentru comunitatea LoganClub Arad
                      3. Diplome pentru toti cei care au inghetat la propriu si la figurat (cand o mai lua cate unul pe aratura)
                      4. Cupa pentru ... mai bine pun poza

                      LE: felicitari Tavi
                      Attached Files
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Am eu o poza cu un "comisar de sursa" care putea sa fie tragica. Din fericire nu s-a intamplat nimic...
                        Attached Files
                        fara linkuri externe

                        Comment


                        • Felicitari baieti !
                          Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                          Comment



                          • felicitari mosu' ... nici daca vroiati nu puteati sa faceti chestia asta: tu sa cazi asa si cineva sa te fotografieze exact atunci
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Originally posted by AR-18-MOS View Post
                              Deja postezi si prin alte parti!
                              Aici am postat prima data da? (iti dai seama ca bat toba ).

                              Scuze, da - avem mai multe diplome.
                              Poza comisarului de cursa e beton. Dovada ca lumea (organizatorii) acolo si-au dat toata stradania.
                              Myki: multumiri la doamna ta pt sandvisuri.

                              Comment


                              • Originally posted by Shaloo View Post
                                Am eu o poza cu un "comisar de sursa" care putea sa fie tragica. Din fericire nu s-a intamplat nimic...
                                Nu e voie, ma!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google