Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1. Sper sa nu-ti fii scapat vreun 0 in minus p-acolo, ca eu stiam ca pe acolo se incadreaza biletul la Expo;
    2. Facand abstractie de ceea ce voiai sa pui in carca lui Tavi, adevaratul scop al mesajului e sa ne spui ca se vor zgaria masini si prin asta sa nu mai participe nimeni. Asta sa ramai singur. Da' nu-i problema, ca vii la show cu semnatura de aici, si sa vezi cum sar toate pe tine. Si tu cu .. banii ...

    Comment


    • pai mah ... asta incercam sa iti spun .. fura masina la taica-tu .. spalatul e gratis ... fetele nu
      dar macar daca mergi cu masina ramai cu vazutul. oricum si eu tot cu asta, dar din alte motive, ca altfel cand merg acasa ...
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • eu is de acord cu benaru.si sa nu uiti sa imi faci rost de un steker pt parbriz.

        Comment


        • La multi ani Bubului!
          sigpic

          207 noir obsidien

          Comment


          • hahaha ... ai postat dupa ce m-ai sunat
            mersi sorin.
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • La Multi Ani - bubu_vasile -
              Si sa ne cresti mai mare decat acuma.
              fara linkuri externe

              Comment


              • mersi dar nu se poate mai mare ... mi-as pierde principala caracteristica: "mic da al dracu" ... si ce s-ar bucura dusmanii
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • La Multi Ani, bubu !!!
                  sigpic

                  Comment


                  • La multi ani Arthur si multe "organizari de intalniri" cu LCA.
                    sigpic

                    Comment


                    • multumesc Doru ... acum unii o sa creada ca sunt un fel de Mefisto din umbra, sau ceva mafiot ce stau in umbra si dau directive
                      oricum maverick'ul e clar o marioneta

                      si da, puteti conta pe mine oricand vreti sa organizam ceva interesant, intalniri, excursii si alte cele. va ajut cum pot.
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • La Multi Ani BUBU si multa sanatate tie si familie tale.

                        Comment


                        • LA Multi multi ani!!!

                          Comment



                          • ma da frustrati sunt bugetarii astia de cand le-o taiat salariile ... sau or fost si inainte ? pacat ca nu prea se exprima coerent ca nu am inteles decat o parte din ce s-a scris.
                            mersi de urari Vlad.
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Apropo de bugetari o fost azi mare miting prin oras...Am stat blocat in trafic la Podgoria pana a trecut gloata... Exact cand e mai mare aglomeratia s-au gasit sa protesteze. In fine, e dreptul lor.
                              sigpic

                              Comment


                              • La multi ani, Bubu!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google