Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LA Multi ANI....LAU...(si multi bani...)

    Comment


    • La multi ani LAU!!!
      sigpic My Black Pearl

      Comment


      • Multumesc la toti pentru urari. Nu mai ramane decat sa fac cinste. ,

        Comment


        • La multi ani Laurentiu si cat mai multi bani.
          Originally posted by lau View Post
          Nu mai ramane decat sa fac cinste. ,
          Pai asta e ideea.
          sigpic

          Comment


          • La multi ani!!! CU scuzele de rigoare.

            Comment


            • La multi ani Lau! mai bine mai tarziu decat deloc ))

              Vazut azi una bucata Black Pearl in drum spre casa
              Cred ca nu mai avea benzina ca mergea surprinzator de incet (dupa cum stiu eu ca merge).

              Comment




              • despre ce discutam zilele trecute. cei care vor sa se inscrie sa o faca repede, locurile sunt limitate.
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • Trimis mail... Asteptam schema traseului
                  sigpic

                  Comment


                  • http://www.loganclub.ro/forum/showth...754#post629754

                    aveti mai sus propunerea mea.
                    pe de alta parte, o sa te rog dani sa mai bazai lumea in legatura cu evenimentul asta pentru ca o alta sansa de a participa gratis la asa ceva nu cred ca o sa mai fie prea curand, mai ales ca pe langa cupe si si diplome vor fi si premii in diverse produse (premii zic eu destul de interesante).
                    De asemenea, o sa te rog sa te mai aprovizionezi cu stikere LoganClub de parbriz pentru cei care vor participa si care nu au. Sper sa mai reusim sa mai tinem o "dezbatere" pe acest subiect cu toti cei interesati. O sa fie "balamuc rau" pentru ca sunt deja cateva cluburi care au anuntat ca participa "masiv" la eveniment si au solicitat spatiu de "campare". De aceea vreau ca cei care vor sa expuna masina atat in expozitie, cat si sa vina la eveniment sa se mobilizeze cat mai sunt locuri disponibile.
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Flash mob

                      DEFINITII:

                      Flash mob este o adunare foarte scurtă într-un loc public, participanţii efectuând o anumită acţiune neobişnuită pentru o durată scurtă de timp (de obicei câteva minute), după care grupul se răspândeşte.

                      FREEZE este un tip de flash mob in care toti participantii ingheata - raman nemiscati in pozitia in care erau la semnalul sonor a unuia dintre organizatori, pentru cateva minute (3-5 min). http://www.youtube.com/watch?v=jwMj3...layer_embedded

                      ORGANIZARE:

                      Intalnirea va avea loc in fata garii vineri, 4 iunie, la ora 14:30, unde se vor da indicatiile si se vor stabili semnalele sonore de inceput si respectiv sfarsit. Vom da semnale sonore cu ajutorul unei trompete sau a unui fluier.

                      Acest FREEZE va dura trei minute. SA FIE FREEZE IN GARA!!!
                      sigpic

                      Comment


                      • da ma, dar nu uita ca aia au antrenament ... plus ca multi au facut cursuri de actorie, etc .. nu e chiar simpla treaba, dar e una veche. plus ca mai conteaza cat de buni sunt "agitatorii" ... adica aia care agita lumea

                        oricum cea mai tare mi s-a parut aia cu metroul cu gemenii si aia cu dezbracatii ... aia or avut si tupeu cat casa si rabdare de fier
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Bubu, ce ziceai tu ca e gratis?

                          Comment


                          • participarea la show-ul de la expo ...
                            sa fim intelesi: participarea, nu intrarea. ca aia se plateste ca intrarea la expo ... pentru cei care tin la mine fac un gest onorabil si imi scot roata de rezerva, bag pe vreo 2-3 in portbagaj, inca vreo 7-8 in spate unde este folie si ii bag pe neveu ...
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • 1. Cat e intrarea la expo( desi pare-mi-se ca te-am mai intrebat)
                              2. Participarea asta curpinde si proba de indemanare?

                              Comment


                              • 1. din cate stiu eu intrarea este de 2 RON / persoana (dar nu garantez ca mai tin minte corect) ...

                                2. participarea inseamna, expunere masini - tuning, drifturi, indemanare ...

                                In plus, nu uitati de spalatoria Erotic drive wash ... unde trei (sau 4) fete cucuiete sexy nevoie mare iti vor spala (sau murdari) masina - dupa caz ... instalatia de spalat va fi profesionala, fetele nu vor fi de profesia asta ... oricum, merita .. probabil singurul tavi ce va refuza spalatul acesta si asta doar din grija de a nu-i fi murdarita sau zgariata masina, si nu din cauza echipamentului din dotare al fetelor.
                                Oricum, daca vremea va ramane la fel ca si in momentul asta, clar masinile vor fi zgariate de la sfarcurile fetelor
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google