Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • **************vad ca incepi sa comunici mai mult Felicitari
    Last edited by bubu_vasile; 25 May 2008, 01:38. Reason: hai terminati ...
    sigpic

    Comment


    • Ieri marti 27.05.2008 pe la ora 19:30 claxonat una bucata becudani la iesirea din aeroportul din Arad. Nu cred ca sa prins ca eram eu
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • Bubule asta nu e cearta, noi ne mancam doar unu pe altu,asa din joaca...Asai grassu ?
        sigpic

        Comment


        • Vedeti sa nu va stati in gand unul la altul

          streuleo: urechile tale ca nu puteai da un telefon. Poate ne intalneam. Puteam sa iti mai zic odata pe unde sa o iei
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • La multi ani! @GabyART... Iti urez tot ce iti doresti pe toate planurile.
            sigpic

            207 noir obsidien

            Comment


            • Octavian ,ti-ai facut remaparea?
              sigpic

              Comment


              • Multumesc !

                Originally posted by sorinj View Post
                La multi ani! @GabyART... Iti urez tot ce iti doresti pe toate planurile.
                Multumesc frumos pt urare ! Dar si scuze ca am intrat pe forum cu intarziere pt a multumi.
                :hippy: ____:smokespliff:______:mamy:

                Comment


                • O noapte frumoasa tuturor!
                  Multumesc ca m-ati primit si astazi printre voi.
                  A fost o dupamasa frumoasa iar pozele sunt foarte reusite.
                  Pe curand!
                  sigpic My Black Pearl

                  Comment


                  • Cred ca avem cel mai diversificat LC dintre toate Da` e bine, avem cu ce sa ne mandrim

                    Comment


                    • Originally posted by grassu View Post
                      Cred ca avem cel mai diversificat LC dintre toate Da` e bine, avem cu ce sa ne mandrim
                      Merci!
                      Eu v-am luat in serios cand am ajuns intamplator la una din intalnirile voastre din parcare de luna trecuta (vroiam sa-mi fac poze la masina atunci)... Si mi-ati spus ca pot veni si altadata.
                      Asa ca s-ar putea sa nu mai scapati de mine! )). Stii cum se spune: ai grija ce iti doresti ca s-ar putea sa ti se implineasca! :P
                      sigpic My Black Pearl

                      Comment


                      • La o intalnire e important sa te simti bine cu ceilalti. Ce conteaza ca unii au alte masini ? Foarte bine. Poti sa vii linistita atata timp cat te simti bine. Si asta e valabil pentru toata lumea.
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Adica bubule e valabil si pentru mine?
                          sigpic

                          207 noir obsidien

                          Comment


                          • Da sa vina oricine atata timp cat e de treaba si nu strica atmosfera ma refer la aia cu nasul pe sus , nu trebuie sa se simta nimeni ca deocamdata nui cazul
                            :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                            Comment


                            • LA MULTI ANI! Bubule...
                              sigpic

                              207 noir obsidien

                              Comment


                              • Mersi sorin ... Te-am asteptat totusi sa te "indulcesc" putin ... Dar pentru ca nu ai venit la timp au mancat lacustele alea tot ... Stii tu cine
                                cel putin suc ai baut sambata, deci ... E ceva.
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google