Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai oameni buni, nu erau stickere, se vedeau cat se poate de clar gaurile - cu tabla un pic indoit de la cum au intrat prin ea...Si fumu negru si innecacios ca la nici o alta masina ...

    Comment


    • O fi facut amaratul campanie electorala pe undeva si l-or prins astia la inghesuiala.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Doamne wizard ...Uneori chiar raman socat de "actiunile" tale ....Cum sa iti ceri scuze ca ai facut "dublu post" odata ...Cand altii fac chestia asta zilnic ?!

        Comment


        • Originally posted by grassu View Post
          Doamne wizard ...Uneori chiar raman socat de "actiunile" tale ....Cum sa iti ceri scuze ca ai facut "dublu post" odata ...Cand altii fac chestia asta zilnic ?!
          ceau ce faci grassule?)))
          Ma ce vrei daca mi-a dat rateu netu, am zis "sorry" ma ca sa fiu de treaba,si sa nu vina dupa aia lumea sa sara la mine in cap,ca vreau sa fac posturi sau ce cacao cu lapte.....!!
          sigpic

          Comment


          • Ce faci grasss ? )
            sigpic

            Comment


            • Bine fac. Am fost la examen mai devreme si cred ca-l iau. Hai ca vorbim pe mess.

              Comment


              • Bravo.. hai da-mi un buzz k esti pe invisible si nu ma mai chinui sa te caut ca e mare lista)
                sigpic

                Comment


                • Na deci acuma nu demult(adica azi),cand mergeam prin oras, am da si eu de loganul ala rosu de care zice-a octavian!!(eram chiar in spatele lui)
                  deci va zic cu ce-a mai mare convingere(octavian,pe bune)ca alea is "gauri" de actibild!!!!Poti sa si pipai sa vezi ca asa is
                  si mai ceva la partea cu fumul, ai dreptate,fratemi-o zici ca e ceva raba din 1900 toamna, scoate un fum de te da pe spate!Si in masina la mine a inceput sa puta!(si cred ca tipul avea si pana pe fata/stanga, ca tare mai era moale roata)
                  Last edited by wizard24; 6 June 2008, 14:47.
                  sigpic

                  Comment


                  • Are you EMO? Take this test and find out: http://www.testemo.com/
                    Hai sa va vad cat la suta..mie mi-a iesit 8 %
                    Last edited by Norby89; 7 June 2008, 14:23.
                    sigpic

                    Comment


                    • Cica: You are 14% EMO
                      Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                      Magazin Piese de Schimb.
                      www.facebook.com/ElectroteknikPag

                      Comment


                      • @Octavian__28 loveste din nou!
                        De data asta loveste rau in @Rocri.
                        In ritmul asta se pregateste peste 2 saptamani @csebalin, iar peste o luna @andrei

                        OCTAVIANE!!! De unde ai atatea idei?
                        Attached Files
                        sigpic

                        207 noir obsidien

                        Comment


                        • Octavian conquistadorul tot "cucereste"
                          sigpic

                          Comment


                          • Se pare ca a reusit e in fata lu Rocri
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by sorinj View Post
                              @Octavian__28 loveste din nou!
                              De data asta loveste rau in @Rocri.
                              In ritmul asta se pregateste peste 2 saptamani @csebalin, iar peste o luna @andrei

                              OCTAVIANE!!! De unde ai atatea idei?
                              da voi ce faceti...Va intreceti care posteaza mai mult ?
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • Care "noi"? Si ce te face sa crezi asta?
                                din cate imi aduc aminte si din posturile lui octavian, nu cred ca scrie aiurea pe forum,numai de dragul postarilor!!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google