Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La multi ani @MAVERICK_SS si din partea lui Sorin.
    sigpic

    207 noir obsidien

    Comment


    • Va multumesc tuturor pentru urari.... Am sa inchin un pahar de tarie si in cinstea voastra... Toata stima,

      MAVERICK_SS
      sigpic

      Comment


      • La Multi Ani !
        sigpic

        Comment


        • La Multi Ani!!!!!!!!!!!!!
          Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
          Magazin Piese de Schimb.
          www.facebook.com/ElectroteknikPag

          Comment


          • La multi ani MAVERICK_SS !!
            sigpic

            Comment


            • @Maverick, totusi cati ani ai? 20 sau 21? Ca pe alte forumuri apare ca ai 21 ...

              Comment


              • @AR-18-MOS: 20. Sa imi trimiti pe PM unde ai vazut ca e 21, ca sa corectez ...

                Later Edit: Am gasit unde era 21 ...Am si corectat... Mersi pentru atentionare
                sigpic

                Comment


                • Ca sa continui o remarca a lui grassu de pe threadul "LC Arad" ... Intalnirea de saptamana trecuta dimineata s-a petrecut astfel:
                  el venea de la ... Eu treceam invers ... Si datorita faptului ca nu aveam xenoanele aprinse nu m-a vazut decat dupa ce l-am claxonat de numa ... Altfel statea treaba daca aveam becurile...
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Si sa continuam discutia aici. Dupa cum spuneai.....

                    Originally posted by grassu View Post
                    @SorinJ: Nu-i baga prostii in cap cu muresul ...Ca poate nu stie sa innoate...

                    @Norby89: Cred ca Sorin prin cuvantul "mare" se referea la intindere, altfel cred ca folosea cuvantul "adanc" ...

                    P.S. Nu ma pot abtine sa nu remarc masuratorile ...Totusi norby ...Cati metri adancime are muresul si cati ghiorocul ??
                    Spre ghinionul tau stiu sa inot, am facut 5-6 ani de POLO ,daca stii ce-i aia.Nu`s curios la ce se referea,sincer nu sunt absolut deloc curios! Cand aud de mures: ,asa ca sa mearga altii sa faca baie la mures.

                    CLAR?
                    sigpic

                    Comment


                    • Da sefu sa traiti e foarte CLAR
                      sigpic

                      Comment


                      • @bubu_vasile: Eram adormit ! Stai ca in prima faza am inceput sa injur, pe urma te-am recunoscut si am claxonat si eu

                        @Norby89: Am facut si eu polo. Si sorin a zis-o in gluma, eu la fel ...Chiar nu inteleg de ce tot timpu te ataci, la "age" scrie ca ai 19 ani, totusi tin sa cred ca ai trecut de perioada de pubertate ...Nu cred ca e normal sa mai ai astfel de manifestari. In fine, fiecare cu obiceiurile si manifestarile lui, ca pana la urma suntem diferiti si tre sa ne deosebim cumva unii de altii ...Numai bine !

                        Comment


                        • Sincer nu prea am chef de glume.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ai facut POLO? La cine? Cand si unde, ca eu nu am facut numa vreo 10 ani


                            Later Edit: Ce naiba amandoi ati facut POLO))
                            Last edited by Pagu; 7 July 2008, 16:50.
                            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                            Magazin Piese de Schimb.
                            www.facebook.com/ElectroteknikPag

                            Comment


                            • Originally posted by Norby89 View Post
                              Si sa continuam discutia aici. Dupa cum spuneai.....



                              Spre ghinionul tau stiu sa inot, am facut 5-6 ani de POLO ,daca stii ce-i aia.Nu`s curios la ce se referea,sincer nu sunt absolut deloc curios! Cand aud de mures: ,asa ca sa mearga altii sa faca baie la mures.

                              CLAR?
                              Era o remarca despre apa... Muresul e foarte poluat dar curge, iar Ghirocul e infect si sta. Mai degraba m-as scalda la Sambateni (Mandruloc) ca parca nu e atata aglomeratie.

                              PS
                              E adevarat ca ma refeream la suprafata luciului apei, si nu la adancime si la faptul ca a merge la Ghioroc nu e scuza pentru a nu veni la LCA, ca si acolo avem apa. Oricum nu trebuie sa o iei prea in serios ca prezenta nu e obligatorie.
                              sigpic

                              207 noir obsidien

                              Comment


                              • Mai las sa mai mearga si altii la intalniri LC.Nu de alta,veneam,dar parca tot mai fain e o baie la Ghioroc cu prietenii
                                @AR77PAG : la Homolca , parca asa ii spune.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google