Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AR77PAG View Post
    De obicei cand scrie grassu , trebuie sa citesc de vreo 3 ori ca sa ma prind ce zice , nah poate is eu mai greu de minte
    Asa-i el ...Vorbeste mai "codificat" . Spune pe furis,nu pe fata.
    sigpic

    Comment


    • Aici te contrazic. El o spune pe fata, dar foloseste alte cuvinte decat cele uzuale.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Uite io de necaz aseara m-am imbatat.
        Pt ce s-a intamplat am ramas cu un gust amar.

        Nu de la voi baaaa, pt ca au pierdut turcii baaaa

        Comment


        • Bun. Si cu asta s-a terminat. A-ti spus tot ce a-ti avut vrut. Vi-am dat dreptul la replica si unuia si altuia. De acum incolo nu ne mai plictisiti. Si ca sa nu "obosim" ochiul oamenilor de pe aici o sa dau copy la astea doua posturi si o sa vi le trimit amintire pe PM apoi le voi sterge.
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Deja imi plac discutile astea aprinse
            sigpic

            Comment


            • Norby termina ca nu isi au rostu discutile astea nu vezi ca grassu se oftica ca ai mai multe posturi ca el ?
              Nu am nimic cu tine personal dar am vazut ca o tineai pe a ta ca nu ai dat pm-uri si am vrut sa fac dreptate, chiar nu e cazul sa ne mintim intre noi.

              Iti spun o treaba si sper sa iti intre in cap chiar daca nu multi zic si tac si pe ******* si pe aici is cam plictisiti de posturile tale scri doar de dragul de a scrie gen "frumoasa masina", smile-uri s.A.M.D. Forumul asta nu e nici mIRC nici messenger sa scri doar de dragu de a scrie, aici e un forum de unde culegem informatii si ne informam nu e un loc de chat asa ca eu iti recomand sa scri doar cand este cazul si doar cand ai ceva important de zis.Nu ti`o zic din rautate dar multi mi`au zis mie si nu dau nume pt ca nu ar fi frumos...Se simt ei si de aici si de pe ******* poate si imi ziceau ca esti deja enervant cu posturile tale scrise doar de dragu de a fi scrise.

              Sper sa iti intre in cap toate chestile astea.
              Last edited by Evolution; 26 June 2008, 21:11.
              sigpic

              Comment


              • Io nu scriu doar de dragul sa am mai multe posturi.Ce as avea de castigat ? Da-mi un post anume unde am scris numa Frumoasa masina ,sau de genu. Infine hai sa nu o mai lungim atata.
                sigpic

                Comment


                • Auzi lasa ca stiu io ca vrei sa ma detronezi , da' mai ai mult de munca.
                  Nu te lua dupa colegi, baga la greu, nu conteaza...Smileuri, afirmatii in doua cuvinte, care-i problema?
                  Tu cum crezi ca am atatea posturi?

                  Comment


                  • Tavi stie

                    sa sterg ... Sa nu sterg ... Inca stau sa gandesc.
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Cel putin mie poti sa-mi stergi toate mesajele, sau jumate, nu ma doare capu'.
                      Ma deranjeaza cei care cred ca am postat atata doar pt a avea nr mare de mesaje.
                      Poate sunt prea bagacios, da' asa sunt eu.
                      Ok, pe asta il poti strege ))

                      Comment


                      • Tu unde drak pleci ca ai zis ca imi "rezolvi" masina
                        ramane valabila chestiunea pentru alta data ?
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Pana la urma imi raspunde si mie cineva la intrebarea,,Se poate monta AC in Arad,daca da unde?"

                          Comment


                          • @Red_Alin: Din cate am citit mai in urma (nu am mai verificat sa vad daca mai exista postul), cineva spunea sa mergi la Verbita si sa discuti cu cei de acolo, deoarece ei sunt in masura sa iti dea un raspuns concret.


                            Stima.
                            sigpic

                            Comment


                            • Si sa zica nu efectuam modificari constructive ulterior )
                              sigpic

                              Comment


                              • Sau sa prinda pe cineva care stie unde se fac montari de AC aftermarket pe Logan... Eu zic ca nu pierde nimic daca merge la Verbita sa intrebe...Ca doar nu or musca aia de acolo...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google