Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Norby vezi ca pe aci pe undeva pe forum gasesti un topic legat de intalnirea de la deva(io nu reusesc sa dau de el,nici nu ma-m stresat prea mult), cauta si o sa dai de el,cred ca gasesti mai multe info-uri in topicu ala legat de intalnire,cum ,cand,ce si ce-o fi pe acolo
    sigpic

    Comment


    • Norby: va fi o intalnire mai larga a loganistilor, ceva ca si la felix, dar cred ca vom fi mai multi decat acolo. In rest nu s-a stabilit un program anume. Citeste threadul acela pentru a fi la curent cu "detaliile"
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Sorine unde sunt pozele de astazi?

        Comment


        • Sunt la sectiunea de intalniri!!
          sigpic

          207 noir obsidien

          Comment


          • salut

            salut baieti scuze pt absente ma retinut serviciu ce-i cu intilnirea de la deva ora si data

            Comment


            • sa nu credeti ca am murit revin sper sambata daca am timp daca nu te sun eu bubule probleme de familie
              :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

              Comment


              • Intalnit azi in Real pe marius_g, de fapt el m-a observat pe mine, eu de obicei nu vad si nu aud cand sunt la magazin sau merg pe strada Salutam si aici.

                PS: bubule, eu numa' acuma am vazut anuntul tau... Daca s-a rezolvat intre timp e OK, daca nu, eu in principiu am timp vineri dupa ora 10... Numai ca trebuie sa ma instruiesti ce si cum ca nu am dat jos niciodata farurile
                sigpic

                Comment


                • am mai inviat si eu putin. nu foarte tare, dar ...
                  m-a sunat sorin intre timp si m-a convins sa nu le dau inca jos. ma mai gandesc cum fac. Daca ma razgandesc (ca e la moda, te sun).
                  Oricum in perioada asta probabil vor fi mai multe intalniri la magazine decat la Patinoar

                  pentru aradeni: va rog sa intrati in grupul nostru exclusivist (ARAD) la adresa:

                  ii dati join si apoi trimiteti requestul


                  in alta ordine de idei, dupa cum spuneau si altii ce-i rau nu piere, deci nici voi nu a-ti scapat inca de mine. E drept ca si maine mai fac niste vizite la spital, dar incep sa imi revin si sa va stresez. Apropo' ... sambata posibil sa am zi de cumparaturi in apropierea amiazului. Poate ne intalnim in Real.
                  Last edited by bubu_vasile; 18 December 2008, 17:21. Reason: Automerged Doublepost
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Cine are un furtun de 1,5-2m?? Vreau sa scot cu el solutia de parbriz (aia nasoala)... Daca va aduceti aminte luati-l cu voi la intalnirea de sambata!
                    sigpic

                    207 noir obsidien

                    Comment


                    • Diametru ?? Incerc sa fac eu rost pe sambata, dar nu garantez nimic.
                      sigpic

                      Comment


                      • pentru cei care se intreaba ce si cum, e ala folosit la tras vinul din butoi desigur ....
                        sa ma uit si eu in pivnita
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • bubule nu am putut sa vin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          o sa-ti spun

                          am vorbit cu Maverik!!!!!!!!!!!!!!

                          am fost ffff aglomerat

                          abia acum am ajuns la p.c.

                          vorbit sambata
                          Last edited by bubu_vasile; 19 December 2008, 00:58. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Originally posted by MAVERICK_SS View Post
                            Diametru ?? Incerc sa fac eu rost pe sambata, dar nu garantez nimic.
                            Pana la fi 10 mm, ca mai mult nu cred ca incape.

                            Originally posted by bubu_vasile View Post
                            pentru cei care se intreaba ce si cum, e ala folosit la tras vinul din butoi desigur ....
                            sa ma uit si eu in pivnita
                            Asa, dar nu ala de la vin, ca dupa refolosire o sa simtiti doar gust de spritzuioare... si credeti-ma ca are un gust oribil!
                            sigpic

                            207 noir obsidien

                            Comment


                            • O intrebare pentru voi baieti.
                              Nu stiti care este temperatura optima de functionare a compului?
                              La mine dupa cateva ore imi arata 70.Nu e cam mult?
                              La voi cum e?

                              Comment


                              • Stai ca nu am inteles ce comp!! ala de la masina sau ala de acasa adica PC-ul?si alea 70 is grade?:P
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google