Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Va salut dragi colegi!
    Va retin atentia cu o chestiune importanta!
    Pentru cei care vreti sa participati la NATIONALA de la Sibiu, cu cazare, va rog frumos sa va expuneti parerile vis a vis de locatia propusa de noi ! (postul 202)
    Va multumesc mult!
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • maine la ora 10 ne intalnim pentru plecarea la Cladova in parcarea de la OBI, intalnirea cu cei care vor filtru montat (si cei care vor sau se plictisesc acasa) se va face la ora 14 (nu uitati banii acasa ) iar intalnirea uzuala LC arad de la ora 16.30
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Tavi tu te-ai suparat pe mine,sau ti-ai schimbat numarul de telefon?)

        Comment


        • As avea nevoie pe sambata de niste jaloane deoarece as vrea sa construiesc traseul pe care il voi avea de parcurs la Tunnig Show. Ma gandeam la niste bidoane de 5L (vreo 16 - 20 buc), si vreo 6-8 betze mai inalte respectiv niste banda care se foloseste de cei de la drumuri (din aceea cu dungi rosii si albe). Cine ma poate ajuta, va rog ? Eventual sa imi spuneti unde pot gasi banda ca sa stiu unde sa caut saptamana viitoare.


          PS: Nu mai tin minte, in parcare este ceva gramada de nisip? Ca sa stiu daca trebuie sa aduc si nisip ca sa umplu jaloanele ...

          Mai jos este schita traseului.
          Attached Files
          sigpic

          Comment


          • Pare interesant traseu`
            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
            Magazin Piese de Schimb.
            www.facebook.com/ElectroteknikPag

            Comment


            • Pagule mai traiesti?O fost taica tau la meciu cu Loganul,sau am confundat masina,ca numerle nu le-am vazut bine

              Comment


              • da o fost la meci cu Loganu`, da inca mai respir
                Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                Magazin Piese de Schimb.
                www.facebook.com/ElectroteknikPag

                Comment


                • respira, ca l-am vazut noi (eu cu becu) ... l-am salutat, si a trecut ...

                  LE: maverick- sa vad daca reusesc sa fac rost de niste sticle
                  Last edited by bubu_vasile; 26 April 2009, 22:11.
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • pierdut cutter , gasitorului ii dau o lama din el (noua bineinteles)
                    :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                    Comment


                    • becu: ramane cum ne-am inteles vis a vis de cutter
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Ce ziceti pt. ziua de sambata nu facem o iesire la iarba verde la un mic sau gratar?binenteles cu femeile si copii care au care nu au cu amantele.
                        Eu vineri sunt de noapte si sambata ies din tura.
                        Va mai gandit pana atunci.

                        Comment


                        • in principiu dupa cum am vorbit la telefon eu sunt de acord. trebuie sa gasim si un spatiu "de manevra" pentru ca eu am nevoie de 3 conditii:
                          1. sa avem cat de cat un spatiu pentru noi in care sa putem juca o miuta sau fugari copiii
                          2. sa fie in natura (exclus gradina din spatele blocului)
                          3. sa nu urle manele la cativa pasi de noi

                          Asa ca pe langa "ideea" de a iesi o sa va rog sa va ganditi si la locatie.
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Eu zic ca putem merge pe Valea Cladovei, in zona in care am facut cale intoarsa (la pichetul acela de vanatori). E si destul de izolat, verdeata avem destula, singura problema ar fi lipsa umbrei, dar nu cred sa nu gasim prin zona un loc cu umbra pentru cei care prefera sa nu stea la soare.

                            In padure la Ceala nu cred ca are rost sa mergem deoarece va fi mizerie si presupun ca va fi si destul de full sambata.

                            Edit: Si drumul e OK, practicabil, mai ales ca am vazut la intoarcere o Astra combi + remorca (virgula) care nu avea probleme cu garda la sol, asa ca Loganurile si Maty + Peugeot trec lejer pe acolo.
                            Last edited by MAVERICK_SS; 29 April 2009, 12:47.
                            sigpic

                            Comment


                            • si eu ma gandeam la cladova, dar nu stiu daca de data asta nu va fi ocupata, avand in vedere ca si atunci erau cativa
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Pai chiar pana unde am fost noi nu cred ca merge cineva... Oricum, cei care erau atunci erau destul de departe de unde am oprit noi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google