Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • pretul este in functie de cate bucati comandam si de care. eu optez in mod sigur pentru cel de carbon activ.
    de montat le montam la intalnire. ca sa fie mai usor o sa ma "bag" eu acolo ca sa le rezolv
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Originally posted by bubu_vasile View Post
      de care ? si de unde ?
      Al meu e filtru normal de polen, luat tot de pe forum la pretul de 45ron parca era daca imi aduc bine aminte!
      sigpic

      Comment


      • Si cam care ar fi diferentele??

        Comment


        • cred ca diferntele s-au explicat tot pe threadul acela. Carbonul filtreaza mai bine. Iar diferenta de pret nu e semnificativa.
          eu vreau sa fac comanda saptamana viitoare (marti cel mai probabil). Cei care vor sa se decida pana atunci.
          Ori imi dau PM, ori scriu pe aici, ori ma suna.

          PS raule de wizard ... ai cumparat si montat filtru si nu ne-ai spus si noua, ti-ai schimbat placutele si nu ne-ai spus ... eu m-am suparat
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Originally posted by Red_Alin View Post
            Si cam care ar fi diferentele??
            Pai cum zice si bubu,afli mai multe detali pe forum legat de filtru de polen,dar in concluzie nu mai ai praf in masina(mai ales vara)iar cand dai drumu la ventilator pe o treapta mai mare nu te mai albesti tot de la praful care vine pe gurile de la aerisire!

            @bubu, acuma ce sa fac,nu eu la-m montat, mi la pus un prieten care si el era nerabdator sa-si cumpere filtru la loganul lui,si atunci am profitat si eu de oferta si am luat unul,iar daca tot era asa de hotarat sa si-l monteze,mi la pus si mie !
            Aaaaa...inainte sa-l montati, pune-ti pe el niste odorizant,ca sa mai va "plezneasca" peste nas,din cand in cand cate un miros asa frumos de Vanilie,Pin,Ocean,New Car sau alte chestii )))) cand dati drumu la ventilator:P
            PS:bubu te-am vazut aseara dupa ce ai trecut de mine am vazut Stickerele de pe luneta(o gramada de ele) si am stiut atunci ca esti tu ))
            Last edited by wizard24; 16 April 2009, 12:59.
            sigpic

            Comment


            • bubu comanda 2 filtre ca unu ti-l iau eu!
              sigpic

              Comment


              • ok evol ... s-a marcat
                pana acum s-au adunat:
                1. arthur 1+1
                2. evol 1
                3. mosu' ???
                4. marius 1

                care mai doreste ? sa luam macar 5 bucati ca atunci vine un pret foarte bun zic eu
                Last edited by bubu_vasile; 16 April 2009, 21:33. Reason: Automerged Doublepost
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • Bubule vreau si eu un filtru de polen ca a meu e imbacsit de asta iarna.
                  Eu plec maine la Dragasani la parintii sotiei ("la socri") asa ca o sa lipsesc de la intalnire.
                  SARBATORI FERICITE TUTUROR !

                  Comment


                  • 1. arthur 1+1
                    2. evol 1
                    3. mosu' ???
                    4. marius 1
                    5. lau 1

                    lau: il intrebi tu pe shaloo daca nu vrea cumva si el ?
                    Last edited by bubu_vasile; 16 April 2009, 22:57. Reason: Automerged Doublepost
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Vreau si eu filtru. Pune-ma si pe mine pe lista.
                      sigpic

                      Comment


                      • 1. arthur 1+1
                        2. evol 1
                        3. mosu' ???
                        4. marius 1
                        5. lau 1
                        6. rouge de feu 1

                        cine mai doreste ? cine mai pofteste ?
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Ma inscriu si eu la un filtru.
                          sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

                          Comment


                          • 1. arthur 1+1
                            2. evol 1
                            3. mosu' 1
                            4. marius 1
                            5. lau 1
                            6. rouge de feu 1

                            Comment


                            • 1. arthur 1+1
                              2. evol 1
                              3. mosu' 1
                              4. marius 1
                              5. lau 1
                              6. rouge de feu 1
                              7. alyn 1

                              Deci pana acum 8. Suna destul de bine. Pe marti o sa comand. Sper sa vina pana vineri.
                              O sa va rog sa pregatiti banii pe sambata viitoare, pentru ca dupa sarbatorile astea o sa stau cam prost cu bugetul si .... stiti voi

                              LE: daca o sa vina pana vineri iar sambata o sa fie vreme buna atunci sambata ne vedem mai repede pentru montaj.
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Logan Club Deva va ureaza din toate inimile de loganisti'' Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi !'' Dumnezeu sa aiba grija de voi......
                                sigpic
                                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google