Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Teoretic s-a rezolvat. Cauza a fost faptul ca aveam inca lichid de parbriz de iarna in rezervor. Am golit rezervorul de lichid, am pus lichid de vara, am degresat bine parbrizul cu Clin cu alcool si la un prim test vad ca nu mai face. Vedem la prima ploaie.
    sigpic

    Comment


    • In Sfarsit mi`am montat si eu GPL pe masina, am scris cu cateva posturi inainte daca stie cineva ceva despre GPL si cum nu am primit nici un raspuns am banuit ca nu stie nimeni, ca norocu` ca ma sunat Marius si mi`a spus care e "manevra" cu Gpl`u, am fost am vazut instalatia lui , si m`am decis sa imi montez si eu la Ro Service, dupa ce in prealabil am fost peste tot unde monteaza in Arad si mi`a cam dat cu virgula....

      Astazi am facut plinul la GPL 37l = 107.3lei (benzina ar fi venit 37l =209.05 lei)
      Arad-Sibiu-Sibiu-Arad ,Total 594km Consum 6.2l /100km la o viteza medie de 110-120km/h
      In concluzie momentan sunt foarte multumit de consumul extraurban
      Tot astazi am inceput sa fac consumul si in oras am bagat de 25 de lei 8.5 l(butelia fiind goala) momentan sunt la 89 de km facuti in Arad de la ora 15:30 pana la 12:30, acuma astept sa vad la cati km raman fara gaz
      Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
      Magazin Piese de Schimb.
      www.facebook.com/ElectroteknikPag

      Comment


      • E bun consumul ce ti-a iesit extraurban. Si eu sunt curios ce consum scoti in oras... Presupun ca nu ar trebui sa fie mai mare de 8 - 8.5%
        sigpic

        Comment


        • Hai fie un 10% in oras.

          Comment


          • Tot ce-i posibil...
            sigpic

            Comment


            • am facut 114 km ceea ce inseamna un consum de 7.4

              Acum urmeaza testul de mers relaxat fara forja in oras
              Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
              Magazin Piese de Schimb.
              www.facebook.com/ElectroteknikPag

              Comment


              • ce parere aveti de o intalnire intre timisoara si Arad ?
                sigpic #

                Comment


                • pareri pot fi multe, dar vino cu o propunere concreta, sau un plan propus si mai departe se ocupa maverick de promovare

                  LE: stie careva a cui era randul la vizita ? cred ca a voastra (de fapt nu e chiar important, dar eu cu seba tineam socoteala la un moment dat )
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Este oferta in Jysk (la Real) la scaune pliabile de pescuit, la 20 de RON, numa' bune cand nu ai pe ce sta la raliuri... Eu mi-am luat deja unul
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by bubu_vasile View Post
                      pareri pot fi multe, dar vino cu o propunere concreta, sau un plan propus si mai departe se ocupa maverick de promovare

                      LE: stie careva a cui era randul la vizita ? cred ca a voastra (de fapt nu e chiar important, dar eu cu seba tineam socoteala la un moment dat )
                      da este randul nostru sa venim la voi, in principiu eram curios daca vreti, pun la bataie un plan/zi discut cu @maverick si ne intalnim
                      sigpic #

                      Comment


                      • Originally posted by MAVERICK_SS View Post
                        Este oferta in Jysk (la Real) la scaune pliabile de pescuit, la 20 de RON, numa' bune cand nu ai pe ce sta la raliuri... Eu mi-am luat deja unul
                        La altii putrezeste in dulap scaunul nou. La fiecare raliul am zis ca-l iau cu mine, da' cand plecam de acasa eram cu gandu' la ce oare am uitat.

                        Comment


                        • Un Paste Fericit si toate cele bune tuturor membrilor LC Arad.

                          Comment


                          • Multumim ! Sarbatori Fericite tuturor !

                            Comment


                            • Un Paste fericit tuturor!

                              Comment


                              • La Multi Ani, Shaloo !!!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google