Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Felicitari, felicitari, becu !!! Asteptam sa o vedem pe mica loganista la intalniri la vara (valabil si pentru Miky ... )
    sigpic

    Comment


    • jess e deja mare asa ca miki ar putea sa o ia la plimbare ... poate weekendul asta
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Felicitari Becu! Sa creasca mare si frumoasa!

        Comment


        • La multi ani ! lui @AR-18-MOS
          sigpic #

          Comment


          • La Multi Ani, Mosule !!!
            sigpic

            Comment


            • @adimrv & MAVERICK_SS,
              Multumesc!
              @Becu,
              Felicitari!

              Comment


              • La multi ani, Mos!

                Comment


                • Multumesc!

                  Comment


                  • Care ati pus gaz pe masina , dinala in loc la roata de rezerva?
                    Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                    Magazin Piese de Schimb.
                    www.facebook.com/ElectroteknikPag

                    Comment


                    • Am si eu o problema/nelamurire in ceea ce priveste stergatoarele: Acuma mai spre seara am observat cu ajutorul ploii ca stergatoarele lasa pe parbriz dupa ce sterg un fel de "condens"(e ceva destul de laptos si e enervant deoarece pentru 2-3 secunde reduce vizibilitatea) care dispare dupa cateva secunde. Oare sunt stergatoarele de vina sau parbrizul are ceva grasime pe el ?
                      sigpic

                      Comment


                      • Posibil sa ai mizerie stransa pe lamele stergatoarelor, curate-le cu spirt si apoi cu un servetel curat de hartie. Ai sa fii surprins cata mizerie scoti de pe lama aia subtire de cauciuc. De asemenea am patit si eu asa ceva de la lichidul de spalat de iarna, care are o cantitate mai mare de agent antiinghet. Toarna peste el in rezervor lichid de spalat de vara, sa-l mai diluezi.

                        Comment


                        • E posibil ca lichidul de parbriz sa fie de vina deoarece inca mai am in rezervor lichid de iarna. O sa il diluez cu cel de vara si o sa sterg lamele sa vad ce rezolv.
                          sigpic

                          Comment


                          • Hei.

                            Ceva rezultate?

                            Comment


                            • N-am apucat sa fac nimic... Ramane pe data viitoare cand o sa am masina la dispozitie.
                              sigpic

                              Comment


                              • Probabil ai ceva grasime pe parbriz sau stergatoare.
                                Curata-le bine cu spray de geamuri sau spirt.
                                Si eu am patit ceva asemanator. Lasau stergatoarele ca o ceata in urma. Vina a fost a mea fiindca am pus balsam de rufe sa miroase bine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google