Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mosii (unul ca vartsa, celalalt dupa nume) v-au asteptat azi sa va felicite si sa va ureze.
    Am facut chiar si o fapta buna, un alt Mos era sa piarda Craciunul dar l-am ajutat sa isi depaneze "sania"
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Craciun Fericit tuturor !!!

      PeSeu: Trebuia sa imi dati un telefon ca veneam si eu... N-am mai venit ca am vazut ca nimeni nu zice nimic si m-am gandit ca nu se face intalnire. Apropo, v-ati pus o pila la Mosu' acuma ca i-ati reparat "sania" ? Cadouri preferentiale, livrare prioritara, alea, alea ...
      Last edited by MAVERICK_SS; 25 December 2011, 01:41.
      sigpic

      Comment


      • Craciun fericit tuturor!

        Comment


        • Acum nu stiu daca ne-am pus o pila buna la Mos'u sau era mai bine sa il usuram de cadouri, dar nah ... exista doua variante aici:
          1. sau am facut o fapta buna si intradevar ne-am pus o pila buna
          2. sau vorba aia cu "nici o fapta buna nu ramane nepedepsita"
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Stie cineva din arad un service cu tinichigerie-vopsitorie care sa lucre cat de cat bine ?
            Degeaba gandesti daca esti prost!

            Comment


            • Cum cobori podul din Micalaca, imediat pe dreapta, inainte de Enel.
              sigpic My Black Pearl

              Comment


              • in sambata asta care vrea sa vina la intalnire sa vorbim ce facem saptamana cealalta, facem ceva "adunare" sau nu ...
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • Incercam sa venim.

                  Comment


                  • chiar nu ma poate ajuta nimeni cu niste lanturi imprumut ?
                    Logan 1.4 MPI, 2004 DEC - Preferance

                    Comment


                    • eu ti-as da, dar nu am. nici lanturi, nici lopata, nici nisip, nici macar chestiuni de dezghetat geamuri
                      in afara de cauciucuri nu prea am nimic de iarna, desi trebuie sa recunosc ca am regretat de cateva ori zilele astea.
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Va salut din Poiana Brasov. Vremea e relativ calda aici (-5 grade) fata de restul tarii si e zapada si lume multa pe partii.

                        Din moment ce nu ma pricep la schiat sau alte sporturi de iarna, am preferat sa ma ocup de condusul Juke-ului pus la dispozitie. Dupa cum v-am povestit: 1.6 turbo 190+ CP, 4x4, clima automata, cutie automata, camera pentru mers cu spatele, scaune incalzite, tapiterie piele, port USB, navigatie, oglinzi electrice incalzite si pliabile electric, sistem keyless entry, buton START/STOP, inchidere/deschidere masina fara a fi necesara scoaterea cheii din buzunar... ce mai, o mica bijuterie.

                        Cum in Brasov nu prea am avut pe unde sa umblu si sa vad ce poate masina in modul SPORT am decis sa trag o fuga pana in Fagaras sa beau o cafea la OMV (toata lumea stie ca cea mai buna cafea de la OMV e la Fagaras sau Deva depinde care e mai aproape ). Concluzia: bijuterie la exterior si bestie la interior... LA fiecare apasare energica a pedalei de acceleratie esti bagat in scaun in timp ce turatiile se stabilizeaza pe la vreo 5500 RPM si accelerezi incontinuu ...

                        Abia astept sa vad ce fac maine pana la ora 15 cand am tren spre casa...

                        Si ceva poze:
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • mecanic şi tehnic jos pălăria în faţa celor de la Nissan.
                          dar designe-ul de la juke este mai bine spus junk (oribil).


                          părerea mea

                          Comment


                          • bai ce imi vine sa te plesnesc )
                            lasa ca ti-o iei tu cand vii acasa. apropo, ai fost singur cu masinuta ? sau ti-au dotat-o si cu 2 airbag-uri blonde ?

                            PS io m-as fi dat cu ea pe partie. sigur "loveai" ceva )
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • De obicei gusturile nu se discuta...se poate face altceva pe "gust"
                              Mie unu imi place masinuta, este esita un pic din cotidian....

                              Comment


                              • Bai ia mai lasati-l pe Dany. Cu asa masinuta sigur agata el ceva. Mai greu o sa fie fara masinuta .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google