Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • folii

    stie careva unde se pun folii in Arad in afara de cel de langa gen 4?

    Comment


    • Salut flacai. Intamplator am gasit site-ul asta: http://fuz.ro/?%3Cbr%20/%3Eref=ifram...666689x666705x . Ce ziceti de dispozitivul respectiv? Ca dupa cum il descrie, pare destul de interesant, daca nu pentru altceva, macar pentru faza cu "elimina cauzele acumularii de carburi cu ajutorul actiunii de autocuratare prin combustie completa, si sporeste durata de viata a motorului". Ati mai auzit de asa ceva? Ce parere aveti?
      Last edited by Rouge de Feu; 22 March 2013, 00:33.
      sigpic

      Comment


      • eu zic sa nu mai puneti botul la toate porcariile de genul asta )

        Comment


        • O porcarie, aruncati in vant.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Rouge de Feu View Post
            Salut flacai. Intamplator am gasit site-ul asta: http://fuz.ro/?%3Cbr%20/%3Eref=ifram...666689x666705x . Ce ziceti de dispozitivul respectiv? Ca dupa cum il descrie, pare destul de interesant, daca nu pentru altceva, macar pentru faza cu "elimina cauzele acumularii de carburi cu ajutorul actiunii de autocuratare prin combustie completa, si sporeste durata de viata a motorului". Ati mai auzit de asa ceva? Ce parere aveti?
            Daca are efectele cu care se lauda, de ce nu e folosit de producatori?



            Cam atat e de bun. ;)

            Comment


            • folii

              Originally posted by Eminemnebunu View Post
              stie careva unde se pun folii in Arad in afara de cel de langa gen 4?
              nimeni nimic?

              Comment


              • Incearca in Aradul Nou la SC FOL KOOL LTD SRL in fosta incinta IATSA. www.folie-auto.ro

                Comment


                • Stiti cumva cine se ocupa Arad de remapari pentru Logan 1.4 MPI?

                  Comment


                  • Hai in TM la Cristi XP, eu nu am treaba cu softul de la el, sunt super-multumit.

                    Comment


                    • Multumesc.

                      Comment


                      • si eu zic sa mergi la Cristi la TM.
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Originally posted by Wotan View Post
                          Stiti cumva cine se ocupa Arad de remapari pentru Logan 1.4 MPI?
                          Si eu am remapat-o la Cristi in TM si nu am avut probleme. Recomand

                          Comment


                          • in week-end o sa fie o cursa de enduro-cross pe valea radestiului, mai vrea cineva sa vina?
                            O sa fie 3 clase: moto, atv si quad

                            Comment


                            • Am vorbit cu Cristi, pentru 1.4 si pentru a mea, urmeaza sa gasim o zi. Multumesc pentru suport.

                              Comment


                              • imi iese ulei pe la supapa de aerisire de la cutia de viteze, stie careva cum se poate remedia problema?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google