Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La Multi Ani, Miky !!!!
    sigpic

    Comment


    • Uite Sorin, pun aici pozele cu kilometrajul.
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • Imi cer scuze ca postez in ultimul moment, dar.... vrea cineva sa vina in TM la un drive-test pentru noul logan/sandero?
        Vad ca la voi nu s-a organizat nimic.

        Comment


        • Multumim de invitatie.

          Noi am organizat o intalnire la Dealerul Verbita din Arad, ieri, cand a avut loc lansarea oficiala a Logan 2 / Sandero 2 / Sandero 2 Stepway la Arad. Din pacate nu am fost anuntati cu prea mult timp inainte de eveniment astfel ca nu am mai apucat sa extindem invitatia si catre LC TM.

          In Arad cel putin, momentan, se poate testa doar Sandero, Logan 2 nu este disponibil pentru drive-test si nici Stepway.
          sigpic

          Comment


          • Up! O intalneala, ceva, pe 2013?

            Comment


            • Ce este mai placut in acest val-vartej cotidian decat sa evadam putin, lasand privirea si gandurile sa pluteasca deasupra tuturor,in culori si fantezii intr-o lume a povestilor,cu zane, printi si cavaleri,ai timpului apus de odinoara.

              Va invitam sa fim din nou copii…sa fim visatori si inocenti, intr-o lume a povestilor
              A fost odată ca niciodată...Aceeaşi poveste,şi totuşi ...

              Dacã aveţi planuri … anulaţi-le, pentru cã noi..Cavalerii si Domnitele cetatii Kronstadt,unde salasuieste LOGAN CLUB KRONSTADT, pentru mai bunã ştiinşã aflave’ţi ca se da sfoara-n tara, in cele patru zari , sa se stie …in preafrumoasele zi de 30,31 a lui Martie, va avea loc REGIONALA LOGAN CLUB KRONSTADT 2013 pentru care va rugam, pre voi preacinstiti oaspeti făceţi-ne hatârul să ne veselim si sã ne ospãtãm dupã datine strãbune alaturi de boieri dumneavoastra ,unde poruncitu-sa mare praznic si voie buna cu o poveste in lumea basmului…. Iar pentru mai multã putere şi întãrire a celor mai sus scrise poruncit’va sã se vesteascã şi sã se atârne pecete pe aceastã veste,aici dupa bunul plac al domniilor voastre.
              Chiar daca nu esti un Cavaler cu armura stralucitoare,o Ileana Cosanzeana , Fat Frumos sau o Domnita din Poveste, vrem sa te simti ca si ei,participand la INTALNIREA LOGAN CLUB KRONSTADTcu o poveste foarte cunoscuta noua, concursuri distractie si voie buna,sub Cetatea Kronstadt. Daca nu a-ti avut noroc de nici o culoare ,nu va pierdeti speranta,avem surprize si o lume de povesti ptr. toti.
              Va asteptam cu drag la inceput de primavara !


              Va rog frumos sa anuntati si ceilalti colegi despre eveniment si sa va mobilizati ptr. distractie...

              Detalii zilnice pe threadul de Intalniri Nationale....http://www.loganclub.ro/forum/intaln...sm-t47287.html
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • Salut!
                In ARAD exista ceva firma sau persoana care programeaza chipuri in cheie?
                Inclusiv si telecomanda pt deschiderea usilor?
                ( in afara de verbita )
                Multumesc !

                Comment


                • Din pacate nu stiu sa fie cineva din AR care sa se ocupe de asa ceva, dar s-ar putea sa ma insel. O sa incerc sa ma interesez... Eventual cauta pe bursa ca acolo s-ar putea sa gasesti ce cauti dar nu din AR.
                  sigpic

                  Comment


                  • Mersi Daniel !

                    Comment


                    • Colegii va asteptam la Regionala din Martie ...gasiti detalii pe Intalniri Nationale...hai sa va vad pe lista..
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • Tombole, premii, vor fi?

                        Comment


                        • Baieti va intereseaza leduri T10?Am gasit pe ebay 10 seturi cu 8 usd, adica 80 centi setul.
                          Eu o sa comand, si va astept sa va inscrieti, daca doriti cu numarul de seturi.

                          1.flavinho 10 seturi.
                          2. x-ulescu x seturi.
                          3. ....
                          4. ....
                          Vand cotiere Speed cu intaritura metalica la super pret!

                          Comment


                          • Nimeni nimic?Mai e cineva pe aici?
                            Vand cotiere Speed cu intaritura metalica la super pret!

                            Comment


                            • recomand cu incredere, sunt acelasi tip de leduri ca cele de la mine ;)
                              Flavius, poate ne combinam in aprilie la vreo 100-200 de seturi

                              Comment


                              • Daca nu se inscrie nimeni la leduri in 3-4 zile eu voi comanda insa foar cateva seturi...pe urma sa nu va treziti ca "as fi vrut si eu"
                                Vand cotiere Speed cu intaritura metalica la super pret!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google