Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by lau View Post
    ...Apropo de oferte....
    Tot apropo de oferte. De astazi sunt niste oferte destul de faine in Lidl:
    - statie meteo super faina, la 80 lei(merita toti banii). Asta este intr-adevar complexa. Are de toate: temp. si umiditate interioara si exterioara, presiunea atmosferica, fazele lunii, mareea, rasaritul si apusul soarelui in functie de locatie, o droaie de locatii in functie de latitudine, alarme, pictograme cu vremea si o droaie de reglari, de-ti prinzi urechile. Dar are si carte tehnica in limba romana - stufoasa - numai sa ai timp sa o buchisesti. La Lidl-ul de langa Kaufland, mai aveau una azi pe la ora 12, in Vlaicu, mai aveau vre-o 5 si cred ca si in Aradul Nou (ca azi s-a deschis si cel din Aradul Nou) ar trebui sa mai aiba.
    - acumulatoare - AAA, AA (set de 4) si de 9 volti (una /set) - la 15 lei setul.
    - stecher cu protectie ptr. 10 fise cu 40 lei.
    - si ptr. cine-i interesat - aparat de sudura - cu 200 lei.
    Cam astea mi s-au parut mai interesante si la preturi destul de bune.
    sigpic

    Comment


    • La Multi Ani , bubu !!!
      sigpic

      Comment


      • mersi Dani
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Miercuri (adica maine) la ora 20:30 va avea loc inaugurarea fantanii arteziene muzicale de la Podgoria. Evenimentul va fi marcat printr-un spectacol de lumini, muzică şi jocuri de apă realizat în colaborare cu Filarmonica de Stat Arad. Orchestra simfonică va susţine concertul «Night of Queen», având-o ca invitată pe solista Dalma.


          Ce ziceti de o mini-intalnire ??
          sigpic

          Comment


          • Stiti vreun mecanic de cartier bun care sa fie dispus sa`mi schimbe filtru de motorina in fatza blocului ?? Sau ceva varianta alternativa

            Comment


            • stiu pe cineva care mai face lucruri de genul asta. ai PM cu numarul de telefon ca sa il intrebi daca face exact ce vrei tu.
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Concurs Paintball

                In data de 16 si 17 iunie, intre orele 14:00 - 18:00 va avea loc la Galleria Mall (cel de la Fortuna) un concurs de Paintball. Inscrierile se fac pe echipe de 3 persoane.

                E cineva interesat sa facem o echipa sau chiar mai multe si sa concuram ??
                sigpic

                Comment


                • Ma bag eu pentru 16 iunie. Faci tu inscrierea? Care sunt conditiile? E contra cost?
                  sigpic

                  Comment


                  • O sa ma interesez maine in legatura cu detaliile. Nu cred sa fie contra cost. Oricum mai avem nevoie de inca o persoana.

                    Chiar nimeni nu vrea sa incerce ? Ar fi o idee sa vedem ce si cum mai ales ca eu sunt pasionat de domeniul acesta de paintball/ milsim si am putea avea si o strategie poate avem noroc si castigam Iar daca nu, macar ne distram ...

                    Later Edit (19:33): N-am mai fost sa ma interesez fiindca voi fi plecat tot weekend-ul si nu o sa ajung la orele anuntate plus ca nimeni nu s-a anuntat in afara de Doru ca ar vrea sa participe asa ca nu am avut destui oameni pentru o echipa.
                    Last edited by MAVERICK_SS; 13 June 2012, 19:34. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpic

                    Comment


                    • Ajuta-ma sa castig un Peugeot 208!
                      Trimite SMS la 1815 , cu textul CLK , sms cu tarif normal !!!
                      Sunt finalist la un concurs al unui renumit post de radio !!!
                      sigpic
                      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                      Comment


                      • Concurs de tenis de masa la Galleria ... Cei interesati au mai multe detalii in poza...

                        Perioada inscriere: 1 - 20 iulie

                        Calificari si semifinala: 21 iulie intre orele 19 - 21

                        Finala: 22 iulie intre orele 19 - 21
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • suna-l pe Doru, el sigur e amator de asa ceva
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Mersi baieti. Ma voi duce sa vad despre ce e vorba. Abia azi am intrat aici, ca am fost plecat de joi pe "Transalpina" si abia duminica seara am ajuns. Faine locuri.
                            sigpic

                            Comment


                            • uite-l ma cum se plimba si nu spune nimic ... te-as fi invitat in weekend la Sibiu si Sighisoara, dar cred ca ti-ai facut norma de plimbari si noi mergem sa vedem si raliul si nu stiu daca ti-ar fi placut.

                              Eu plec vineri noaptea la Sibiu si sambata seara la festival la Sighisoara.
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Mersi. La Sighisoara nu prea mai am de gand sa merg curand, ca am tot fost si oricum fac o pauza cu drumurile. Distractie placuta.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google