Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • lasa ca se intoarce el la babele din vecini daca nu or fi inghetat alea
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • @Bobykremer: Design-ul e un pic mai controversat. E facut astfel incat sau iti place sau nu. La inceput si mie mi s-a parut mai ciudat design-ul dar m-am obisnuit. Oricum am admirat foarte putin masina din exterior...

      @danic: E intr-adevar mai deosebita. Cat timp m-am plimbat cu ea, am vazut multi pietoni care intorceau capul dupa masina si soferi care o studiau la semafor.

      @bubu_vasile(1): Are masina destule airbag-uri. Alea blonde trag la cantar si scad performantele masinii ...

      @bubu_vasile(2): Cum e aia cu prima dragoste nu se uita ?

      @lau: Sa stii ca e nasol fara masinuta.

      Pacat ca totul a durat doar 2 zile. Chiar cand ma obisnuisem cu masina a trebuit sa o duc inapoi. Dar macar am dus-o inapoi pe rezerva. In 2 zile s-au dus cam 40 de litri de benzol.

      Cel putin am vazut cum e sa conduci cu cutie automata. Piciorul stang a șomat si a si amortit de cateva ori.

      PS: 4x4 cu modul SPORT cuplat face toti banii. Sa vedeti ce senzatie e sa iei acele de par cu 100 - 110 iar masina sa stea pe trasa ... priceless.
      Last edited by MAVERICK_SS; 13 February 2012, 02:09.
      sigpic

      Comment


      • Lasa ca te invitam la karting in Galleria. Sa vezi cum stau karturile pe traiectorie. Mie mi-au intrat in sange .

        Comment


        • deci o data pe luna intalnirea se face la karturi
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • De acord ...
            sigpic

            Comment


            • Ai ajuns acasa Dani? Nu a avut trenul intarziere? Nu ai inghetat in tren?
              sigpic

              Comment


              • Am ajuns azi noapte la 12. Trenul nu a intarziat si a fost destul de cald in el dar aproape 8 ore din Brasov pana aici e aiurea. Oricum e bine ca nu am fost cu masina fiindca era destul de nasol drumul la intoarcere acum ca a nins.
                sigpic

                Comment


                • auzi la el ... e mult 8 ore de la Brasov pana aici ... hehe ... se vede ca nu ai prea circulat cu trenul
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Tot e bine ca nu ti l-au anulat ca multe pe acolo prin est.
                    Apropo. Si transportul cu trenul era inclus in castig? Sau nu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nu era inclus.
                      sigpic

                      Comment


                      • bai ce tie si cu obisnuinta omului. numa ce s-a terminat weekendul asta fain cu intalnirea cu timisorenii si distractia de dupa si deja parca as lua-o de la inceput

                        PS pe bonul de la biliard scria:
                        - biliard standard 13-17 - cantitate 1.3 suma 22.6 ron
                        - biliard dupa ora 17 - cantitate 0.3 suma 6 ron
                        tau si ma gandesc care varianta e mai ieftina ? Inainte sau dupa ora 17 ?
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Dupa calcule complicate mie imi iese ca e mai ieftin inainte de ora 17 dar nu cu mult.
                          sigpic

                          Comment


                          • care dintre aradeni cunoaste limba germana minim la un nivel mediu ?
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Ea este Melissa Sară nouă membră a familiei noastre:-)
                              Attached Files
                              Vand cotiere Speed cu intaritura metalica la super pret!

                              Comment


                              • La multi ani !!! Si sanatate !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google