Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pareri despre show si organizare?
    sigpic

    Comment


    • Show super, organizare OK, a fost mai nasol ca nu prea aveai unde sa stai jos, in rest nimic de reprosat. Ar fi o chestie minora: ar fi fost fain daca toti cei care participau la Best Driving Skills (in afara de cei de pe podium) sa primeasca o diploma de participare, mai ales ca nu au fost decat 21 de masini - 3 de pe podium = 18. Desigur, inteleg ca acest lucru implica mai mult timp pierdut pana se completau diplomele, dar era ceva frumos, aveam cu ce sa ma laud.
      sigpic

      Comment


      • Cred ca se putea ceva mai bine cu respectarea orarului, in rest destul de bun evenimentul.
        sigpic

        207 noir obsidien

        Comment


        • hai sa ne mutam aici: http://www.loganclub.ro/forum/best_w...tml#post323710
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Pentru cei care nu cunosc sectiunea de mai sus... si sunt curiosi de filmulete.
            sigpic

            207 noir obsidien

            Comment


            • Lumee lumeee.....care vine la o intalnire "fulger" (vorba lu colegi de la bucuresti), azi pe la 19:30 la patinoar in parcare, la locul nostru obisnuit, eu si cu domnul Tavi am zis ca mergem oleaca acolo!!!!Cei care vreti sa veniti,ne gasiti acolo de la 19:30
              sigpic

              Comment


              • Daca stiam de mai devreme, treceam si eu pe acolo ca am avut cursuri la faculta pana la 20. Asta e, ramane pe alta data.
                sigpic

                Comment


                • eu in timpul saptamanii ... pauza .. de abia sambata dupa amiaz mai putem discuta despre intalniri
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Pana la urma am fost eu ,Wizard,Tavi Pagu si Grassu care nu a stat mult.

                    Comment


                    • care din voi merge vineri la felix? si daca da cum facem sa mergem in coloana
                      eu din tm plec la 10 cu adimrv si iulian de la resita
                      sigpic

                      Comment


                      • eu cu shaloo plecam vineri dupa amiaza.
                        rouge de feu nu am reusit sa dau de el sa vad cand pleaca. o sa ii dau un telefon sa il intreb.
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Bubu s-a schimbat schimbarea. O sa ajung sambata dimineata pe la 10.
                          fara linkuri externe

                          Comment


                          • mda ... asa se intampla ... sper ca la mine sa nu se mai intample nimic desi pruncii is cam varza. om mai vedea maine si poimaine cum e situatia.
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • trecei pe tuica si nu vor mai avea nimic.
                              sigpic

                              Comment


                              • Las ca va aduc eu tuica de vre-o 15 ani sa va doftorizati.
                                fara linkuri externe

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google