Intalnire La Norby In Gradina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sper ca vi-a fost destula mancarea
    nu am mai apucat sa vad daca s-au prajit bine ultima tura de mici, dar sper ca nu a-ti avut greturi pe drum
    v-ati oprit la o saorme la intoarcere ?
    daca toti s-au simtit bine sper sa o mai comitem si cu alte ocazii, poate ceva mai organizat si cu o vreme mai buna. Ma duc acum sa fac nani ca pic de somn. Noapte buna la toti.
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Da a fost buna mancarea
      Noapte buna !
      sigpic

      Comment


      • Da da da
        aline ce faci esti ascuns ?)
        din timisoara prezenti
        bigman + csebalyn
        aln+carasanu cel zgircit(cristi_icspe)+ un nou loganist tovaras cu aln
        boris
        si ultimu sosit lau_swat

        primele 2 poze sunt cu minunatul bubu in 2 variante afro si long hair in selgros arad
        si pe drum spre tm 4 ;loganuri blana in depasiri ) bigman sef de coloana
        sigpic

        Comment


        • Nu ati mai mers pt. Consum mic?
          in blana ? Nu va prostiti ma e periculoasa viteza...
          Boris , mi-a placut de tine ,esti funny
          sigpic

          Comment


          • viata are prioritate

            am mers toti incet...La consum
            viteza nu am avut niciunu
            merci de compliment
            prietenii stiu dece
            Last edited by crististreulea; 15 June 2008, 12:24.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Norby89 View Post
              Pozeeee
              Da Bubule....Aradeni nu prea au fost..Pe cativa ii inteleg,ca trebuia sa plece ,ca era zi de nastere,inteleg ,dar pe unii nu ii inteleg de ce nu o venit , si cativa nu or venit nici la intalnire.Poate se simt ei. Infine nu e nimeni obligat. Eu ma bucur ca ne-am simtit bine,si cu asta basta
              Unii au fost ocupati, unii au fost plecati prin alte parti, unii nu au avut chef, unii au stat acasa, ba chiar au fost unii care au fost la expo si la ture pe centru ...Da` nu dam nume ...Se simt ei ...Si ?!

              Comment


              • Originally posted by bubu_vasile View Post
                Pacat de vreme ca a cam plouat. Road tu de ce nu ai venit.
                tavi sunt dezamagit. Tu care ai promis atatea si chiar si aseara ziceai ...
                asta e. Ca de obicei au fost mai multi timisoreni decat aradeni. De fapt aradeni am fost doar eu, simo, norby si gaby. Timisoreni au fost mai multi decat m-am asteptat.
                sper sa se fi simtit toti bine si sa ajunga toti cu bine pe acasa.
                Nu am putut ajunge! Dupa cum am spus data trecuta puteam doar pe 8 iunie dar timpul a fost nefavorabil si s-a amanat.
                Ma bucur ca va-ti distrat ,pozele superrr
                Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                Comment


                • Imi cer scuze dar am uitat-o pe lili (alias black pearl). Din pacate ea nu a stat prea mult. Poate cu alta ocazie.
                  pana la o alta ocazie de intalnire lasam thread-ul acesta in pace.
                  thread-ul va fi inchis maine seara si redeschis cand va fi cazul.
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Felicitari baieti pt intalnire!

                    Comment


                    • Se pare ca a treia editie din cadrul "intalnire la Norby (Gaby) in gradina" e pe cale sa se contureze. In 31.10.2009 se intentioneaza fabricarea unui balmosh (la felul principal) stropit cu vin fiert, aperitive usoare (carnaciori pe gratar sau turingheri fripti) iar la desert ludaie coapta (daca mai incape)...

                      Doritorii sunt rugati sa isi exprime parerea despre meniu si sa se inceapa o lista.

                      P.S. 1 S-a vorbit cu Gaby, se pare ca e libera!
                      P.S. 2 Vinul fiert e fara alcool ca pentru soferi.
                      sigpic

                      207 noir obsidien

                      Comment


                      • Eu ma anunt de acuma. :d
                        fara linkuri externe

                        Comment


                        • Meniul e OK, dar inca nu ma anunt deoarece de fiecare data cand ma anuntam in avans intervenea ceva ce imi dadea planurile peste cap. Asa ca stau si urmaresc din umbra topic-ul.
                          sigpic

                          Comment


                          • Meniul e Super ! OK. Deocamdata sunt in tratative cu sotia. Eu cum am promis, chiar daca nu o sa vin, SPONSORIZEZ cu lemnele de foc.

                            Comment


                            • in 26 am examen pt.permis adica Luni. Daca il iau ne petrecem si mai tare
                              Sunteti bineveniti
                              sigpic

                              Comment


                              • pai fa bine si il ia ... ca atunci tu dai vinul
                                bafta Norbi.

                                deci si eu sunt prezent daca totul va fi bine. despre meniu am discutat deja si e fost acceptat asa ca nu mai il schimbam. Lau aduce lemne, deci asta e super ok, am mai zis ca ne "strangem" in cat mai putine masini chiar daca facem 2 drumuri, nu pentru ca suntem zgarciti ci pentru a degusta (unii) vinul cu scortisoara .
                                si am spus a degusta ... nu a bea. faceti diferenta, nu vrem sa ne facem de ras la Gaby, ca nu stim cat de tare va fi scortisoara aia sau daca sorin va reusi sa scoata tot alcoolul din vin
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google