Intalnire La Norby In Gradina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Bah. Lasati offtopicul. GATA.
    aici se discuta doar despre iesirea de sambata, potoale si alea alea.
    VREAU PARTICIPANTII PE LISTA. PANA MIERCURI SEARA CAND FAC COMANDA.

    si mai vreau sa imi ziceti daca e ok meniul si cam cata carne de mici si cam cati cremvursti credeti ca o sa consume o persoana. Asta ca sa stiu cat comand si cat o sa ne coste pe fiecare.
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • #62
      75% vin si eu, acuma urmeaza sa vad daca singur sau nu, respectiv daca cu masina sau stau la stop la iesire spre Zadareni poate ma ia cineva. Felul in care ati organizat tot e perfect, nu am ce sa reprosez... Ramane cum ati stabilit.

      1. Norby + Gaby
      2. Bubu_vasile + familia
      3. Becudani + nevasta
      4. Tavi cu fata (prietena).
      5. MAVERICK_SS (+1 - nu e sigur)
      sigpic

      Comment


      • #63
        Pentru aia care nu au chef sa vina cu masinile proprii fac eu 2 ture. Una in care imi duc familia si alta in care ii duc pe restul. Dar avand in vedere ca mergem chiar dupa intalnirea comuna, veniti toti la intalnire, stam putin pe acolo pentru poze, alea, alea, dupa care ne impartim "sarcinile". Adica eu as mai avea la inceput un loc in masina. Norby cred ca mai are si el 3 in spate, si in functie de cine mai vine si mai are loc, cred ca ne vom descurca sa plecam toti odata.
        PS: eu nu duc in masina oameni in stare de ebrietate (vorbesc serios. Am eu o problema cu asta. Deci care vreti sa va duc inapoi beti doar cat sa nu treceti o anumita limita )
        dar oricum ne descurcam noi cu transportul :p


        PS cei care se trec pe lista aia sa spuna si daca sunt de acord cu mancarea si bautura si cam cat cred ei ca trebuie luat de persoana.
        Last edited by bubu_vasile; 2 June 2008, 19:14.
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • #64
          Daca imi strang banutii pana vineri atunci vin si eu sambata

          Comment


          • #65
            K vali. Problema e cand stii sigur ? Vineri ?
            ca eu trebuie sa comand "cantitatile" cel tarziu miercuri seara (pana la ora 22) si chiar daca imi iau o anume "rezerva" nu pot sa comand nici prea mult ca ramanem cu stoc si nu e bine
            de aia tot insist aici de unu singur sa isi dea cu parerea toata lumea la meniu si la cantitate.
            oricum chiar daca nu stii pana vineri si vrei sa vii nu e nici o problema. Iei si tu ceva de pe drum si vii. Noi o sa fim acolo cu focul si gratarul
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • #66
              Dar trebuie sa iei in considerare si faptul ca sambata va ploua... Sau cel putzin asa spune internetu' la ora asta.
              sigpic

              207 noir obsidien

              Comment


              • #67
                Sa vezi numa ce iti fac daca o fi vreme nasoala
                mie imi arata unul ca e ok celalalt ca shower. Vom mai vedea pe miercuri-joi.
                oricum vreau sa stiu parerea lui norby si a lui gaby vis a vis de a face cheful duminica in caz ca sambata ploua.
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • #68
                  Sau puteti sa faceti si sambata si duminica Odata pe ploaie si odata cu soare ...si pe urma va dati cu parerea care o fost mai reusita

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by grassu View Post
                    Sau puteti sa faceti si sambata si duminica Odata pe ploaie si odata cu soare ...Si pe urma va dati cu parerea care o fost mai reusita
                    Tu n-ai voie sa vii ? ? ??

                    Originally posted by bubu_vasile View Post
                    Sa vezi numa ce iti fac daca o fi vreme nasoala
                    mie imi arata unul ca e ok celalalt ca shower. Vom mai vedea pe miercuri-joi.
                    oricum vreau sa stiu parerea lui norby si a lui gaby vis a vis de a face cheful duminica in caz ca sambata ploua.
                    Duminica pleaca maica-mea pe la 16:00 ...
                    Last edited by Norby89; 3 June 2008, 19:18.
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      @bubu_vasile atunci pt mine sa nu cumparati nimik fiindca eu numai vineri aflu daca imi vine banu sau nu si atunci vineri scriu 100% daca vin si cumpar eu ceva de pe drum

                      Comment


                      • #71
                        @vali2706 : sa speram ca vii
                        si sa mai speram ca va fi vreme buna
                        Grassu daca zici ca nu vii sa te rogi pentru noi sa fie vreme buna...Daca vii si atunci te poti ruga )
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Deci ma ingrijorez tot mai mult de vremea asta. Norby: in caz ca sunt "reprize" de ploaie avem unde sa ne "adapostim" ? Gratarul e din ala acoperit sau nu ?
                          da-ne cateva detalii te rog. Imi pare rau ca nu am reusit sa ajung pe la voi, dar in fiecare zi mai nou am program prelungit la lucru pana la 9-10 seara.
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • #73
                            Si totusi lista aia ramane asa ? Cu 5 pozitii ?
                            mai astept pana maine pe la pranz ca sa dau comanda la virsli si cremvursti. Credeti ca se mananca mai mult de 2 perechi de fiecare ? Sa nu uitam ca vor fi si mici.
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • #74
                              1. Norby + Gaby
                              2. Bubu_vasile + familia
                              3. Becudani + nevasta
                              4. Tavi cu fata (prietena).
                              5. MAVERICK_SS (+1 - nu e sigur)
                              6. Sorinj (2 persoane)
                              sigpic

                              207 noir obsidien

                              Comment


                              • #75
                                @Bubu , da putem sa ne adapostim,nu-ti fa griji.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google