Intalnire La Norby In Gradina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poate sa mai fi o varianta de la "vin fara alcool" ... adica "vin cu masina".
    sigpic

    207 noir obsidien

    Comment


    • Ma bubule.Stai linistit. Aici nu se face nimeni de ras
      Si eu as avea chef de un vin CU ALCOOL !! :P

      Peace
      sigpic

      Comment


      • organizare

        Originally posted by bubu_vasile View Post

        Lau aduce lemne, deci asta e super ok, am mai zis ca ne "strangem" in cat mai putine masini chiar daca facem 2 drumuri, nu pentru ca suntem zgarciti ci pentru a degusta (unii) vinul cu scortisoara .
        Totul e ok, lemnele stim cine le aduce. Dar cine aduce restul stim? Ati ajuns la o concluzie cum se face balmosul? Retete ceva?
        Ce materii prime trebuie, cine le cumpara, in ce cantitate? Macar stim cati vom fi? Deoarece in functie de cati vom fi vom putea stabili cantitatea de materie prima. Cum facem?
        Norby ce ai facut? Ai luat examenul? Nu de alta, dar ca sa stim - mai tebuie sa aducem vin, sau faci tu cinste?
        Heloo!!! Organizareaaa!!! Se aude?
        Daca ploua ce facem? Astept opinii.
        Last edited by Rouge de Feu; 29 October 2009, 00:38.
        sigpic

        Comment


        • deci ... uite la el, cum a venit cum incepe sa ne bombardeze cu intrebari
          1. Intalnirea va fi duminica la ora 11 la kaufland. Atunci o sa vedem cati suntem si ne hotaram ce cantitate de materie prima trebuie sa luam. Trebuie luat branza, zar, malai, carnaciori si cam atat.
          2. Avand in vedere ca norby din pacate nu a reusit tot noi aducem vinul. Eu am o surpriza oricum pentru cei care vor sa bea. O raritate de ... nici nu stiu cum sa ii spun. O sa vedeti voi.
          3. NU O SA PLOUA !!!
          4. mai ziceai ceva ?
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Originally posted by bubu_vasile View Post
            deci ... uite la el, cum a venit cum incepe sa ne bombardeze cu intrebari

            4. mai ziceai ceva ?
            Daaa!!! Mai zic. Iara s-a schimbat ziua de intalnire? Era vorba de sambata si nu duminica.
            sigpic

            Comment


            • intalnirea "normala" e sambata la ora obisnuita, doar intalnirea la gaby e duminica.
              sambata nu prea putea nimeni din cei care vor sa mearga si in plus s-ar putea ca gaby sa nu se intoarca din germania decat sambata ... deci ...
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Originally posted by bubu_vasile View Post
                intalnirea "normala" e sambata la ora obisnuita, doar intalnirea la gaby e duminica.
                sambata nu prea putea nimeni din cei care vor sa mearga si in plus s-ar putea ca gaby sa nu se intoarca din germania decat sambata ... deci ...
                Da dar acum 2 sapt. cand s-a vorbit s-o punem de-un Balmos, Sorin a spus de Sambata si nu de Duminica. @sorinj - postul nr.160(Se pare ca a treia editie din cadrul "intalnire la Norby (Gaby) in gradina" e pe cale sa se contureze. In 31.10.2009 se intentioneaza fabricarea unui balmosh)
                Aveti voi ce aveti cu actiunile - Duminica - si nu Sambata.
                Last edited by Rouge de Feu; 29 October 2009, 17:02.
                sigpic

                Comment


                • Ai dreptate Dorule am spus 31 oct, cu gandul ca va fi duminica (cred ca am citit alt calendar ).
                  Eu sunt vinovatul...
                  sigpic

                  207 noir obsidien

                  Comment




                  • sorin a inceput sa dea erori ...vi-am spus eu sa nu vorbiti de date ci de zile ... cand zici 31.10.2009 e mai usor sa o gresesti decat "duminica-peste 2 saptamani"
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Ce ar fi sa amanam intalnire pe sambata viitoare ca sa pot veni si eu ,astept raspunsurile voastre life......fara comentarii.

                      Comment


                      • sa nu ma uitati si pe mine ca voi veni si eu + nevasta . bubule sa dai un telefon pe la vreo 10 ca poate ma smintesc si uit .
                        :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                        Comment


                        • o sa te sun becule in functie de cum ajung in Arad pentru ca plec maine seara si revin cel mai probabil duminica inapoi. Pe aceasta cale va spun si ca nu voi fi sambata la intalnire.

                          marius: cam tarziu ai venit cu propunerea, cel putin din punctul meu de vedere. Eu mi-am modificat planurile special pentru a putea fi duminica prezent. Pe de alta parte vremea e din ce in ce mai rece si pe mine nu ma mai prindeti la activitati in afara barlogului. Si asa o sa fie destul de crunt la temperatura si vremea care va fi afara. Dar daca ceilalti voteaza schimbarea datei, no problem. De fapt ar fi o problema, gaby, care nu stiu daca nu ar fi deranjata de chestia asta avand in vedere ca si ea si-a facut planurile dupa noi. Si nu e usor sa iti modifici plecarea in Germania ...
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Nici o problema , nu am stiut ca pleaca Gaby in germania .

                            mah marius, este ca nu te poti abtine?
                            Last edited by Seba; 1 November 2009, 01:04. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Cum a ramas? Care merge cu masina? Cine poate sa vina sa ne recupereze de acasa maine pe la ora 10:45 ?
                              sigpic

                              Comment


                              • in principiu va iau eu. ne mai auzim maine dimineata la un telefon (nu inainte de ora 10 ca acum am intrat in casa rupt de oboseala, nemancat si .... alea alea).
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google