Intalniri neplanificate Logan Club Bacau

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    imi pare rau ca nu pot sa ajung, dar cine stie...
    sigpic

    Comment


    • #62
      Buna seara , Sorine de fiecare data am plecat din Hunedoara pe la ora 2 noaptea , si treceam prin Onesti in jur de ora 10 +- 30 minute ,acum depinde si de trafic , la noi este trafic pana la Sibiu , restul este mai lejer acum sau apucat de stricat decat de reparat ...............
      Deci VINERI 26 03 2010 sunt in zona voastra , mai vorbim
      tdan08 nu face nimic daca nu poti veni ,eu o sa mai trec prin moldova mai des , si eu sunt moldovean ,dar locuiesc in ardeal de mic copil
      Last edited by costelHD; 22 March 2010, 22:16.
      sigpic

      Comment


      • #63
        :In sfarsit cineva care nu-mi spune d-le KELBURTOS.

        Comment


        • #64
          eu sunt unicat , sau nu iti place sa-ti zica pe nume ??
          sigpic

          Comment


          • #65
            Pai tocmai pe tema asta am avut niste discutii cu onestenii,eu sunt Sorin.Nu sunt domnu,nenea si alte apelative asemanatoare.Va 'sparg' daca-mi spuneti altfel decat Sorin.Asta-i boala omului nematurizat care nu-si da seama ca a facut 30 de ani.

            Comment


            • #66
              Sorine , ar trebuie sa mergem la discuti ........... ,si totusi daca ai facut acum recent 30 de anisori , trebuie sa dai de baut , esti tanar si nelinistit
              Last edited by costelHD; 22 March 2010, 23:06.
              sigpic

              Comment


              • #67
                nasoala ora, la 10 sunt cu siguranta la munca si sigur nu pot ajunge sa ne cunoastem.
                de sarbatori se inteteste treaba la mine.

                Comment


                • #68
                  Originally posted by costelHD View Post
                  Sorine , ar trebuie sa mergem la discuti ........... ,si totusi daca ai facut acum recent 30 de anisori , trebuie sa dai de baut , esti tanar si nelinistit
                  Care recent?Anul asta in vara fac 31.

                  Comment


                  • #69
                    Pai poate unii abia s-au trezit din mahmureala...deci e recent )...no offence to anyone
                    @costelHD: o sa ma uit dupa loganuri cu nr. de HD si stikere logan club si o sa te salut cu mana din usa biroului cand treci prin onesti
                    Last edited by tzopescu; 23 March 2010, 21:49.
                    Ratacit in spatiu...

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by tzopescu View Post
                      Pai poate unii abia s-au trezit din mahmureala...deci e recent )...no offence to anyone
                      @costelHD: o sa ma uit dupa loganuri cu nr. de HD si stikere logan club si o sa te salut cu mana din usa biroului cand treci prin onesti
                      neata , vine ziua cea mare , si facem o miniitilnire nu conteaza cum si unde , nu trebuie sa te uiti dupa numarul meu de masina poti sa te uiti si la LC DEVA la nr. de telefon............ si fac si un efort sa dau si mana cu tine , ce zici ? , poti sa iei si legatura cu lorenzlorenzu are nr. meu de tel.
                      Last edited by costelHD; 23 March 2010, 23:42.
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        ok, de acord, oricum sunt pe traseul tau. pt lorenz nu pot sa ma pronunt eu. am sa iti las un pm cu nr de tel. si iti urez drum bun (ca soselele stim ca nu sunt)
                        Ratacit in spatiu...

                        Comment


                        • #72
                          costelhd ramane sa treci si prin Onesti, sunama cand ajungi prin apropiere, nu prea am avut timp sa stau pe net si am avut probleme si cu windowsu

                          Comment


                          • #73
                            neata , lorenzlorenzu ,tzopescu ramane cum am stabilit la telefon , Sorine fi pe faza ca mai sunt cateva ore ................
                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              vineri dupa ora 14.00 sunt si eu prin bacau.
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                @costelHD: astept telefonul
                                Ratacit in spatiu...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google