A V-a Intalnire A Loganistilor In Zona Moldova - Bacau, 27 Septembrie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut Stefan,nu am putut venii la Bacau din motive bine-ntemeiate.Si acum ce faci ? Te-ai dat la fund de la distractie? Galatiul e pe podium ? (la gratar si tot ce e in jurul lui )Nu este semnal in acea zona ?(vodafone,s-au baietii au inchis telefoanele pentru a nu fi deranjati ) Distractie Maxima in continoare . Saluta toata gasca .
    Last edited by nsa; 26 September 2009, 23:25.

    Comment


    • Am fugit ca am treaba maine de dimineata. Semnal in zona nu e decat te urci pe avionul ala Cand am plecat erau pe podium, maine le dau desteptarea si vad eu ce-a mai fost ca am lasat spioni
      Va uram drum bun tuturor celor care pleaca maine dimineata spre Bacau
      Last edited by nsa; 26 September 2009, 23:44.

      Comment


      • poze intalnire. preludiul!!

        cateva poze inainte de distractie. din pacate nu am putut sta mult pt ca trebuia sa ma duc la alta petrecere. am regretat si o sa regret ca nu am fost pt ca se contura o petrecere reusita.
        DSC05639.jpg DSC05640.jpg
        DSC05641.jpg DSC05642.jpgDSC05643.jpg DSC05644.jpgDSC05650.jpg DSC05652.jpg
        DSC05655.jpg DSC05656.jpg
        DSC05660.jpg DSC05661.jpg
        DSC05663.jpg DSC05664.jpgDSC05665.jpg DSC05670.jpg
        DSC05676.jpg DSC05678.jpg
        DSC05680.jpg DSC05683.jpgDSC05694.jpg DSC05693.jpg
        DSC05692.jpg DSC05690.jpg
        DSC05687.jpg DSC05685.jpg
        DSC05684.jpg
        sigpic

        Comment


        • huhu beau caffeaua si vin

          Comment


          • Gata si cu intalnirea. Braila a ajuns cu bine acasa .

            Ce sa zic: a fost super. Multumesc galatenilor pentru steag, celor din PN pentru premiu si organizatorul pentru al doilea premiu si pentru ce au organizat. Ieri seara a fost debandada totala...

            Nu stiu ce consum a scos lucian, dar eu am scos la dus 6.6 - saracul de lucian, m-a fugarit doar cu 140, apoi s-a departat cu doar 170 :|.

            Mircea si nea' Dan, vreau o pereche de pantaloni noi si o noua bluza. Daca nu, ne suparam.

            Nu mai continui... 'Cine se trezeste de dimineata, ajunge la Bacau'
            sigpic

            Comment


            • A ajuns si romanul cu bine acasa, multumim organizatorilor pentru ziua de astazi. A fost super. La mai multe intalniri.
              Multumiri si celor de la Dedeman automobile pt gazduire si pt mica mea loganica de politie. Ma apuk sa o modific si pe aia de acuma, vreau sa-i fac o remapare si sa-i schimb culoarea in bord pentru inceput )

              Sper cat de curand sa va invitam la Roman pentru cateva surprize.

              Cu pozele am sa revin ceva mai tarziu ca abia se copie!!!!

              Numai bine tuturor.
              VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
              sigpic

              Comment


              • si jumate din gasca de la galati a ajuns la destinatie intregi si fara probleme aaa propo de consum ma tinut nea dan cu 70 80 km la ora 4,2l

                Comment


                • Ma bucur ca v-ati simtit bine la Bacau si abia astept urmatoarea intalnire.

                  Comment


                  • Am uitat ceva:

                    Forta steaua gimi!

                    @ Cata ai mai avut probleme? Ati trecut pe langa noi la Marasesti - noi am oprit. Oricum, noi i-am dat cu 100-110 rar 120. Consum mi-a iesit 6.2 mixt (dus intors + bacau in oras) ceea ce inseamna ca dupa fuga de ieri, azi mi-a isit 5.8 .
                    Last edited by iamagi; 27 September 2009, 17:22.
                    sigpic

                    Comment


                    • Si Neamtul a ajuns de mult acasa......si acuma..dupa un pui de somn, iese un pic pe traseu cu familia.
                      Multumim organizatorilor pentru intalnire, multumim Dedeman Automobile pentru gazduirea intalnirii, si pentru ca au rapsuns la intrebarile noastre, si multumim special pentru cadouri.
                      Nenea Steel..sper ca nu te-ai suparat ca am raspuns in locul tau...adica continuat raspunsul.........pentru asta, am fost rasplatit cu un MCv in miniatura.. Se vede ca familia mea se va mari, cat de curand.
                      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                      Comment


                      • nu am mai avut probleme ca am mers incet bun ca am ajuns acasa
                        sorine ti ai revenit dupa seara trecuta eu acum am reusit sa mi revin cu o bere

                        Comment


                        • Gata cata, te-ai eliberat? Nu ai vrut de la mine palinca


                          Eu sunt deja la a doua bere
                          sigpic

                          Comment


                          • Nu mi-am revenit,acum ma dreg si eu cu o bere la 2litri.

                            Comment


                            • gicule las ca te tin minte cu palina aia

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google