A V-a Intalnire A Loganistilor In Zona Moldova - Bacau, 27 Septembrie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Buna seara,
    Vreau sa imi cer scuzele de rigoare pentru ca nu am fost prezent alaturi de colegii mei din L.C Bt., dar in lipsa banilor, timpului liber .... nu am ajuns...
    Dupa poze si din spusele colegilor mi-am dat seama cat de super a fost

    Inca o data scuze,
    alexapo_BT
    My Ride - Prestige 1.6 16v

    Comment


    • Acum ca s-au mai linistit lucrurile pot sa spun si eu cate ceva.
      Am incercat sa facem ceva frumos si deosebit, cat ne-a iesit si cat nu stiti voi mai bine. Am avut in urma standarde inalte de urmat ale colegilor din P. Neamt, Iasi si Galati.
      A fost o regionala organizata de cativa oameni, din pacate nu toti membrii clubului au inteles sa se implice, dar asta e alta discutie.
      Sper ca am reusit sa va facem sa va simtiti bine la noi si sa veniti si alta data cu aceeasi placere cu care si noi vom veni la voi ori de cate ori se va ivi ocazia.
      Sunt convins ca au fost si greseli si unele lipsuri in organizare, dar apreciem ca tineti aceste lucruri pentru voi Probabil la urmatoarea regionala vom avea mai multa experienta.
      Nu sunt genul sa scriu foarte mult, asa ca as dori doar sa multumesc in primul rand tuturor pentru participare si va asteptam pe la noi ori de cate ori aveti ocazia.
      Multumim de asemenea dealer-ului local Dacia - Dedeman Automobile fara de care aceasta regionala nu ar fi fost asa cum a fost. Este din cate stiu prima intalnire regionala organizata cu sprijinul si in curtea dealer-ului local. Ramanem datori acelor oameni de la Dedeman Automobile care si-au sacrificat duminica pentru a fi alaturi de clubul care le poarta marca.
      Multumim de asemenea colegilor din club Renault Bacau pentru ca au fost alaturi de noi la acest eveniment.
      Si ca sa raspund catorva intrebari:
      - vom face un DVD care va fi transmis catre fiecare club participant
      - nu stiu cand si daca a fost data stirea pe Realitatea. Teoretic ar fi trebuit sa intre ieri la 2 pe Realitatea Bucuresti dar noi atunci inca eram la intalnire. Posibil sa intre pe Realitatea Bacau astazi, daca prind ceva o sa incerc sa fac o captura pe tuner.
      Si de final, ridicam o provocare: cand si unde urmatoarea regionala?

      Comment


      • Ba, ce oameni! Ce caractere! Sunt mandru ca va cunosc si totodata onorat ca am petrecut impreuna clipe de pomina. Va multumesc pentru tot!

        Comment


        • Mirciulica iar te tii de mistouri.

          Comment


          • Mircea, dar tot nu ne-ai povestit filmul
            Lucian, parca te laudai cu niste poze ....
            Last edited by nsa; 28 September 2009, 21:18.

            Comment


            • felicitari logan club Bacau si ceilalti din celalalte cluburi ca au putut veni, cred ca a fost o intalnire pe cinste, imi pare rau ca nu am putut fi prezent, felicitari celor care au organizat regionala! Multa bafta

              Comment


              • Ca tot veni vorba, Mircea, pantaloni si bluza noua ;) Cand mi le aduci? - glumesc evident.

                Foarte frumoasa intalnirea. Mie personal mi-a placut .

                Pe realitatea nu a aparuti inca nimic. Am cautat pe site-ul lor, nu e nimic.

                Nu posteaza nimeni filmulete?
                sigpic

                Comment


                • frumos! dar era si mai frumos daca era si mpc meu in formatie
                  la urmatoarea

                  Comment


                  • Incerc sa postez eu maine cateva filmulete, pe moment sunt format MPEG2 - deci enorme .
                    Intre timp cine a mai filmat, este invitat sa posteze cu incredere.

                    Comment


                    • eu astept in continuare poze de la valea budului. poze facute dupa ora 22.
                      sigpic

                      Comment


                      • Felicitari LC Bacau, din cate am citit a fost o regionala foarte reusita! Sper ca ati baut o bere si pentru mine, ca eu am baut o margarita pentru voi aici, in asteptarea pozelor si a comentariilor.
                        Bravo baieti!
                        Zambeste, maine poate fi mai rau!

                        Comment


                        • Originally posted by tdan08 View Post
                          eu astept in continuare poze de la valea budului. poze facute dupa ora 22.
                          pozele sunt tinute secret nu se pot difuza

                          Comment


                          • doar nu o'ti vrea sa'l vedeti pe 'andri popa' cantand 'cinşchi peri' la 00.00 nu? Sau pe cocolino ascultand muzica de la andri popa (catalin) pe la 1.00
                            sigpic

                            Comment


                            • Felicitari se vede ca Moldova nu doarme si s-a strans ceva lume la intalnire .
                              Pacat ca nu pot sa fac si eu parte din clubul vostru .
                              Numai bine!

                              Comment


                              • Cum adica nu poti sa faci parte din club? Oricine e bine-venit!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google