Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se rezolva, si asa trebuie sa testez culoarea
    LE: Ce matinal am fost azi ...
    Last edited by nsa; 22 March 2009, 14:14.

    Comment


    • Pozele de azi (La Loganul visiniu nefiind din club am cenzurat numarul sa nu avem discutii).
      Data viitoare il rugam sa parcheze in alta parte sau sa intre in club
      Pana marti ganditi-va la deplasarea de la Barlog.
      Attached Files

      Comment


      • cine-i grasul care umple mai toate pozele?

        Comment


        • hai ca te pui bine ca vad ca cenzurezi mai toate numerele de masini
          si daca ma superi nu-i asa ca e

          Comment


          • Numai celor care nu sunt membri, daca vor copyright?
            Originally posted by BC08VDS View Post
            cine-i grasul care umple mai toate pozele?
            Nu stiu, o fi din club?

            Comment


            • pe mine m-ai uitat, dar eu nu am uitat sa-mi pun poza,trebui modificata data
              Attached Files
              BC-69-PAD,,,va saluta
              sigpic

              Comment


              • Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                Comment


                • Originally posted by ovidiu_bc View Post
                  pe mine m-ai uitat, dar eu nu am uitat sa-mi pun poza,trebui modificata data
                  Daca ai fugit ...

                  Comment


                  • Tin sa va anunt ca in data de 15 16 17 Mai va fi intalnire Regionala la Felix, intalnirea propriu zisa va fi duminica la ora 10 in parcarea de la 1 mai(cine o mai fost stie) Va rog sa confirmati prezenta. Daca doriti cazare, inscrierile pe lista de cazare se fac pana in data de 29 cel tarziu a lunii curente urmand ca pana in data de 7 aprilie sa fie dat avansul pentru camera.. mai multe detalii precum si preturi gasiti la http://www.loganclub.ro/forum/intaln...i-t9059p7.html Precum si lista participantilor.

                    Sunteti cu totii invitati din toate partile avand in vedere ca atunci deja va fi vara caldure meritam toti cat o baie sa ne racorim Va astept.
                    Last edited by KeanuRev; 23 March 2009, 00:29.
                    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                    Enter the Matrix

                    Comment


                    • baieti, asta astazi ajung in bacau. dac asunt doritori de o intelnire fulger, va astept la stadion la orele 20:00<parcarea dintre petrom si mcdonlads.
                      numar inmatriculare b 16 mpi... semne distinctive, niiste desene pa stalpii spate.
                      daca nu ma gasiti: 0768711722

                      p.s. cei care doresc sa participe la intalneala sa ma anunte printr-un sms la numarul de mai sus, nu am net unde locuiesc.
                      Last edited by NerviiMei; 24 March 2009, 04:47. Reason: Automerged Doublepost
                      Fuarte Nervos !!!

                      Comment


                      • Eu ma duc, mai vine cineva?

                        Comment


                        • oke, in jumatate de ora plec spre bacau. sper sa ne vedem in parcare la stadion diseara.
                          Fuarte Nervos !!!

                          Comment


                          • hai ca apar si eu

                            Comment


                            • O sa apar un bmw rosu cu nr B 92 XUX
                              Fuarte Nervos !!!

                              Comment


                              • Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                                Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


                                Cei de la Bacau nu prea va uitati la filmulete,nu va plac asta , DVD-ul o sa fie gata ca mai curand posibil...............din motive tehnice mai dureaza.......Multumesc de intelegere.
                                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google