Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan Club Bucuresti va doreste ca in aceste zile : Bucuria sa vina din lucruri marunte, linistea sa vina din suflet, lumina sa vina din inima fiecaruia! Sarbatori Pascale Luminate!
    Fuarte Nervos !!!

    Comment


    • Originally posted by Nikolas_bnm View Post
      Hristos a inviat . Logan club Galati va ureaza un "Paste Fericit" restul e logan.
      ADEVARAT A INVIAT,paste fericit la toti, restul e tot LOGAN
      BC-69-PAD,,,va saluta
      sigpic

      Comment


      • Hristos a Inviat!

        Hristos a Inviat!

        Logan Club Roman

        Va ureaza sa aveti un Paste fericit alaturi de cei dragi cu multa sanatate si multe impliniri.
        VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
        sigpic

        Comment


        • Multumim tuturor pentru urari.
          Dragi colegi, cum sarbatorile s-au terminat ne vedem duminica la ora 18.
          Si se deschide de acum si condica de prezenta, cine are multe nemotivate .... ne gandim la masuri

          Comment


          • daca e cineva interesat vand toba aspec are 1 saptamana e montata pe masina
            o dau cu 300lei

            Comment


            • ceva nou??
              BC-69-PAD,,,va saluta
              sigpic

              Comment


              • Da, poze de azi
                Attached Files

                Comment


                • Cine si'a luat in ultima perioada masina, mi poate spune: la ridicare ce anume nu se ofera "moca" (covorase, trusa medicala, trusa scule, roata rezerva, cheie roata, cric...), numere rosii, cartea secretizata RAR, alte comisione? Cam cat ajung acestea?

                  Comment


                  • trebuie sa ai la tine 150-200 ron pentru nr.rosii si alte rahaturi,covorase contra cost,daca vrei,bani de rca,intereseaza-te la ei sa nu ai surprize pentru ca acum sa scumpit si rca.informativ,am facut saptamana trecuta rca la generali 261 ron pentru 6 luni.s-o stapanesti sanatos si fara evenimente.te asteptam la intalniri.

                    Comment


                    • Originally posted by iulliann View Post
                      Cine si'a luat in ultima perioada masina, mi poate spune: la ridicare ce anume nu se ofera "moca" (covorase, trusa medicala, trusa scule, roata rezerva, cheie roata, cric...), numere rosii, cartea secretizata RAR, alte comisione? Cam cat ajung acestea?
                      Gratuit ai: trusa medicala, roata de rezerva, cheie roata, cric si carlig remorcare (sper ca nu am uitat nimic). Trusa de scule nu primesti, poate au contra cost, nu stiu. Covorase, numere rosii si RCA contra cost. Cartea de identitate vine cam in doua saptamani de la ridicarea masinii si cu ea mergi la RAR pentru secretizare. Te asteptam la intalniri sa vedem masina

                      Comment


                      • te asteptam la intalniri

                        duminica asta nu stiu daca o sa ajung la intalnire,trebuie sa merg la "nisiporesti" pe la suceava
                        Last edited by nsa; 28 April 2009, 20:43. Reason: Automerged Doublepost
                        BC-69-PAD,,,va saluta
                        sigpic

                        Comment


                        • Duminica ramane valabil pentru ora 18. Stabilim si programul de activitati pentru 10 mai (un an de Logan Club Bacau). Sper sa veniti toti sau se lasa cu "nemotivate".
                          Ioneluxxl, te mai asteptam pe la intalniri sau nu?
                          Aceeasi intrebare si pentru: comiflor, danny82_yo, noika2002, papicus si ionut_80.
                          Last edited by nsa; 1 May 2009, 23:31.

                          Comment


                          • Ai uitat de iulliann,sper ca si-a ridicat masina si ne onoreaza cu prezenta.

                            Si pe Lorenzlorenzu il asteptam.
                            Last edited by KELBURTOS; 2 May 2009, 08:20. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • salut si eu membrii logan club bacau. sunt nou pe aici, acesta fiind al doilea post. sper cat de curand sa ma alatur si eu voua la o intalnire logan club in bacau.
                              sigpic

                              Comment


                              • Maine la ora 18 in parcarea stadionului e un moment foarte bun ....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google