Discutii mai putin serioase ale bacauanilor si nu numai.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iar pierzi vremea pe forum? Fugi la schimbat scutece

    Comment


    • Ei lasa ca vorbim noi la Galati intre patru ochi,sa vezi tu ce scutece schimb eu acolo.

      Comment


      • Copertile de la carti, nu?

        Comment


        • Hei....lasa-ti "cartile" in pace. Acusica o sa vad cum le ve-ti imparti..
          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

          Comment


          • Una tie, doua mie ...

            Comment


            • Dragi prieteni, am deschis lista participantilor la regionala de la Galati ( http://www.loganclub.ro/forum/patra_...33590&posted=1 ) din 14 iunie.
              Am rugamintea, pentru doritori, sa va treceti in lista. Din punct de vedere organizatoric, acest lucru ne va ajuta enorm.
              Va multumesc si va asteptam.

              Comment


              • Maine, ca de obicei la ora 18. Daca mai vrea totusi cineva sa mearga la Galati, intrati pe topicul indicat de Lucian mai sus.

                Comment


                • eu nu stiu daca o sa ajung. maine o sa colind prin judetul neamt, pe la manastiri, prin paduri si alte locuri frumoase.
                  sigpic

                  Comment


                  • Si eu ziceam ca vad cum ai prins protectiile alea ....

                    Comment


                    • poate ajung totusi pe la 19.00. din punctul meu de vedere, duminica la 18.00, atat timp cat e vara, voi ajunge mai greu. duminica o rezerv mereu pt deplasari in afara judetului si ajung in majoritatea cazurilor pe la 20.00 acasa.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ok, te orientezi tu.
                        Apropo, daca ora vi se pare ca nu chiar buna indrazniti sa spuneti aici.
                        Brutus si Dragosss, ati cam disparut. Pe unde?

                        Comment


                        • gata, mi-am expus parerea pe celalalt thread.
                          sigpic

                          Comment


                          • dan,cand mai vii la intalnire??mi-ai zis de boxele alea
                            BC-69-PAD,,,va saluta
                            sigpic

                            Comment


                            • ovidiu, ai venit la intalnire si nu te-am vazut eu??? glumeam, urmatoarea data cand ne intalnim ti le dau daca imi mai amintesti inainte de intalnire. azi, chiar daca ne intalneam, nu le aveam la mine pt ca am uitat complet de ele.
                              sigpic

                              Comment


                              • lasa nu-i nimic ca nici eu nu am fost din pacate...si cu parere de rau va spun ca nici saptamana viiitoare nu cred ca ajung ca trebuie sa ma duc la o nunta...la magura verde
                                Last edited by nsa; 4 June 2009, 22:54.
                                si daca ma superi nu-i asa ca e

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google