Intalniri si discutii generale L.C. Bacau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dragosss View Post
    ...dar faza e ca m-am uitat in geam la petrom si odata observ doar una mergand
    Vezi daca te uiti pe geam cand conduci?
    Lasa ca-l schimbam duminica, daca nu iese poate facem un tuning
    Mie au inceput sa-mi trancane usile (cred). Sa ma invart de niste vaselina, daca nu WD40-ul e pregatit ....
    Last edited by nsa; 2 March 2009, 21:37.

    Comment


    • daca era de schimbat farul cu totul ma bagam,la bec nu stiu

      Comment


      • Lasa, daca nu reusim cu becul schimbam tot farul. Daca nici asa, schimbam toata masina

        Comment


        • e si asta o varianta buna

          Comment


          • salutare ne vedem duminica ca sunt iar in bacau

            Comment


            • la mine e cu semnul intrebari,,,nu sunt SIGUR daca mai vin
              BC-69-PAD,,,va saluta
              sigpic

              Comment


              • Ovidiu normal ca nu esti SIGUR ca iar te duci la disco Luizi si cu gandu la animatoare te opresti (fereasca D-zeu) in vreun gard ca nu cred ca ai "norocul" mereu de vreun caine sa te trezeasca inainte .
                Iar daca nu vii a pierdut ocazia colegul sa-si schimbe Farul pe asigurarea ta, sa nu ne mai chinuim cu un BEC.
                Last edited by brutus; 6 March 2009, 00:25.

                Comment


                • Salutari din Focsani! Vreau sa va intreb daca stie careva care e oferta de jante din aliaj la Metro, ceva preturi bune. Multumesc!
                  Zambeste, maine poate fi mai rau!

                  Comment


                  • mai ieftine si mai frumoase gasesti pe alfaromtrans.ro,din metro nu ptra se merita

                    Comment


                    • Originally posted by brutus View Post
                      ... iar te duci la disco Luizi si cu gandu la animatoare...
                      Ce animatoare sunt pe acolo? Stii ceva, de se tot duce Ovidiu?
                      Apropo, Ovidiu adu si tu niste poze sa ne bucuram si noi
                      Duminica nu o dati iar cotita, nu? Ca e ultima intalnire inainte de regionala ...
                      Last edited by nsa; 6 March 2009, 21:51.

                      Comment


                      • Salut. Aveti careva vreun far de dreapta? Ma intereseaza pentru ca al meu are mucegai si nu ma mai chinui sa l desfac.

                        Comment


                        • Salutari de la logan club brasov.

                          Am rugamintea sa intrati sa intrati pe threadurile "calendar intalniri logan club ; "intalnire la felix 15-16-17 mai " si "intalnire sibiu" deschise la sectiunea intalniri nationale si sa va exprimati propunerile voastre .
                          Si daca doriti sa participati la intalnirea de la felix care se va tine in data de 15-16-17 mai va rog sa postati la lista care este deschisa si bineinteles si la intalnirea de la sibiu la fel sa postati .
                          Va multumesc si astept sa va decideti si sa ne vedem la intalniri.
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • Daca aveti drum prin Timisoara ,orcand puteti cere ajutorul meu nr tel 0723012591
                            sigpic #

                            Comment


                            • ok,multumim,notez numarul

                              Comment


                              • Originally posted by koZmYn View Post
                                Salut. Aveti careva vreun far de dreapta? Ma intereseaza pentru ca al meu are mucegai si nu ma mai chinui sa l desfac.
                                as avea eu unul la tara dar daca nu te grabesti mai vb
                                eu vin duminica la bacau la intalnire si mai vb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google