Intalniri si discutii generale L.C. Bacau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da, e ok, sa il intrebam pe brutusa daca vrea
    BC-69-PAD,,,va saluta
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by brutus View Post
      Am mers cu un logan cu azot in cauciucuri si am ramas impresionat parca pluteam pe o perna de aer nu mai simti deloc gropile din strazi(alea mai mici),atenua toate denivelarile,pacat ca avem doar in Onesti de unflat cu azot. Am vazut in Comanesti Loganuri beton cu :geamuri ionizate,senzori de parcare,deschidere portbagaj,eleron si multa pasiune la detinatorii lor pe care sper sa i vedem membri cat mai curand in club. VB maine.
      unde? unde? unde?
      am auzit lucruri bune despre rotile umflate cu azot, mai ales in timpul verii cand se incind anvelopele de la asfaltul fierbinte; cica este redus mult riscul de explozie.
      Last edited by moses; 30 March 2009, 14:08.
      a good plan today is better than a perfect plan tomorrow

      Comment


      • La Roatanel ati putea incerca varianta cu azot dar nu sunt singurii din BC care au acest "produs".

        Comment


        • Unde-i firma asta sau altele din bacau?

          Comment


          • Originally posted by iulliann View Post
            La Roatanel ati putea incerca varianta cu azot dar nu sunt singurii din BC care au acest "produs".
            Pai daca stii ceva .... spune-ne si noua
            Am vorbit azi cu Lucian .... e cazul sa va ganditi cine merge la regionala din Galati de pe 14 iunie, trebuie sa ne inscriem pentru cazare. Termen: pana duminica la intalnire.
            Last edited by nsa; 30 March 2009, 20:23.

            Comment


            • iulian,vino duminica la stadion, mai discutam
              BC-69-PAD,,,va saluta
              sigpic

              Comment


              • Eu zic sa te duci la somn,maine mergi la scoala

                Comment


                • Mai baieti, Roatanel se afla pe Republicii, vis a vis de Petrom. Puteti intreba si marile centre de vulcanizare de chestia cu azot. Sper sa ma alatur si eu acestui club curand

                  Comment


                  • multumim de informatie,te asteptam printre noi.

                    Comment


                    • Pretul: 5 lei / roata

                      Comment


                      • Mersi, poate apuc eu sa ajung pe acolo, tot e pe langa serviciu. Daca nu iese bine il pun pe Brutus sa deconteze, ca el m-a provocat cu azotul
                        Vino duminica la intalnire.

                        Comment


                        • Teapa cu azotul la Roatanel am fost ieri = 30 lei 4 cauciucuri si sa vezi cum au desfacut ventilele la 2 roti si au lasat masina pe cauciucuri si fara sa scoata aerul se apucau sa bage azot (ca a iesit aerul doar). Deci ramane sa vedem alte variante ca astia sunt ciubucari nu meseriasi.

                          Comment


                          • E clar, bine ca mi-ai spus, chiar vroiam azi sa ma duc pe acolo ....

                            Comment


                            • Revin cu noutati referitoare la noile cauciucuri unflate cu azot la servisul de la iesirea spre Adjud din Onesti , avantaje :
                              - masina se lipeste de sosea si sunt atenuate toate denivelarile
                              - cauciucurile nu se incalzesc la drum lung vara
                              _ATENTIE ! nu acceptati sa va bage azot daca nu va videaza cauciucul inainte pt ca azotul fiind rece in contact cu aerul cald va faceti rotile pline de apa.

                              Comment


                              • si iarna nu sunt probleme cu azotul din cauciucuri?
                                BC-69-PAD,,,va saluta
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google